Postcode 7587NG betreft de straat Bentheimerstraat in Losser, Verspreide huizen De Lutte. Ook zo benieuwd wat er allemaal in postcode 7587NG gebeurt? Wat waren die sirenes die ik net langs hoorde komen? Heeft mijn buurman wel een kapvergunning aangevraagd voor die boom in zijn voortuin? Is de bakker aan de overkant van mijn straat echt failliet? Vind het allemaal op OOZO.nl waar alle 112 meldingen, vergunningen, faillissementen en andere informatie over postcode 7587NG 24 uur per dag wordt bijgewerkt!
Het adres van deze woning uit 1969 is Bentheimerstraat 99A te de Lutte. Het pand heeft een oppervlakte van 268m² en een perceeloppervlakte van 2m² en heeft 4 kamers kamers waarvan 2 slaapkamers. De geschatte waarde van deze woning is € 595.000.
De onderneming Liefs Janneke Fotografie is gevestigd op Bentheimerstraat 87 te De Lutte en is actief in de branche Fotografie.
De onderneming V. Bonnes is gevestigd op Bentheimerstraat 101 te De Lutte en is actief in de branche Vervaardiging van kleding van leer.
Toestemming voor het uitoefenen van het horecabedrijf aan Bentheimerstraat 73 te De Lutte
De besloten vennootschap Rattink Strunk B.V. is gevestigd op Bentheimerstraat 81 te de Lutte en is actief in de branche Algemene burgerlijke en utiliteitsbouw.
De stichting Stichting Tegenwind Noordoost Twente is gevestigd op Bentheimerstraat 105 te De Lutte en is actief in de branche Overige ideële organisaties n.e.g..
Toestemming voor het plaatsen van twee zeecontainers afgewerkt met houten bekleding aan Bentheime...
Aanvraag vergunning voor het plaatsen van twee zeecontainers afgewerkt met houten bekleding aan B...
Aanvraag vergunning op grond van artikel 3 van de alcoholwet voor het horecabedrijf Las banderas ...
Aanvraag vergunning voor het kappen van een wal aan Bentheimerstraat 99 te de Lutte
Vergunning geweigerd voor het kappen van een wal aan Bentheimerstraat 99 te de Lutte
Aanvraag vergunning voor het kappen van een wal op het perceel Bentheimerstraat 99 in De Lutte
Melding voor Bedrijf Las Banderas aan Bentheimerstraat 73 te de Lutte
Toestemming voor het aanbrengen en hebben van twee vlonders en het renoveren van een bestaande vl...
Meld je dan GRATIS aan voor de Oozo Alert service voor Verspreide huizen De Lutte
Instellen
© 2012 - 2025 OOZO.nl - info@oozo.nl - Gegevens verwijderen? | Disclaimer | Privacy statement XS SM MD LG