Postcode 7591LD betreft de straat De Kievit in Dinkelland, Janskamp. Ook zo benieuwd wat er allemaal in postcode 7591LD gebeurt? Wat waren die sirenes die ik net langs hoorde komen? Heeft mijn buurman wel een kapvergunning aangevraagd voor die boom in zijn voortuin? Is de bakker aan de overkant van mijn straat echt failliet? Vind het allemaal op OOZO.nl waar alle 112 meldingen, vergunningen, faillissementen en andere informatie over postcode 7591LD 24 uur per dag wordt bijgewerkt!
De onderneming Nina Sophie is gevestigd op de Kievit 123 te Denekamp en is actief in de branche Interieurreiniging van gebouwen.
De onderneming Praktijk RiFlow is gevestigd op de Kievit 105 te Denekamp en is actief in de branche Overige paramedische praktijken (geen fysiotherapie en psychologie) en alternatieve genezers.
Het adres van deze woning uit 1993 is de Kievit 125 te Denekamp. Het pand heeft een oppervlakte van 150m² en een perceeloppervlakte van 308m² en heeft 5 kamers kamers waarvan 4 slaapkamers. De geschatte waarde van deze woning is € 269.000.
Het adres van deze woning uit 1993 is de Kievit 121 te Denekamp. Het pand heeft een oppervlakte van 165m² en een perceeloppervlakte van 295m² en heeft 7 kamers kamers waarvan 5 slaapkamers. De geschatte waarde van deze woning is € 269.000.
Meld je dan GRATIS aan voor de Oozo Alert service voor Janskamp
Instellen
© 2012 - 2025 OOZO.nl - info@oozo.nl - Gegevens verwijderen? | Disclaimer | Privacy statement XS SM MD LG