Postcode 7591WD betreft de straat Het Otman in Dinkelland, 't Pierik. Ook zo benieuwd wat er allemaal in postcode 7591WD gebeurt? Wat waren die sirenes die ik net langs hoorde komen? Heeft mijn buurman wel een kapvergunning aangevraagd voor die boom in zijn voortuin? Is de bakker aan de overkant van mijn straat echt failliet? Vind het allemaal op OOZO.nl waar alle 112 meldingen, vergunningen, faillissementen en andere informatie over postcode 7591WD 24 uur per dag wordt bijgewerkt!
Het adres van deze woning uit 1997 is Het Otman 2 te Denekamp. Het pand heeft een oppervlakte van 165m² en een perceeloppervlakte van 486m² en heeft 4 kamers kamers waarvan 3 slaapkamers. De geschatte waarde van deze woning is € 615.000.
Het adres van deze woning uit 1996 is Het Otman 4 te Denekamp. Het pand heeft een oppervlakte van 165m² en een perceeloppervlakte van 628m² en heeft 6 kamers kamers waarvan 4 slaapkamers. De geschatte waarde van deze woning is € 649.000.
Het adres van deze woning uit 1997 is Het Otman 33 te Denekamp. Het pand heeft een oppervlakte van 173m² en een perceeloppervlakte van 239m² en heeft 6 kamers kamers waarvan 4 slaapkamers. De geschatte waarde van deze woning is € 435.000.
De onderneming Fashion by Desi Steghuis is gevestigd op Het Otman 11 te Denekamp en is actief in de branche Detailhandel via postorder en internet.
Gemeente Dinkelland – Voornemen tot verkoop van een groenstrook nabij het Otman 11 te Denekamp.
Gemeente Dinkelland - Verleende omgevingsvergunning – Denekamp, Het Otman (nabij nr. 11 en 13): b...
Gemeente Dinkelland - Omgevingsvergunning; verlenging beslissingstermijn – Denekamp, Het Otman (n...
Gemeente Dinkelland - Aanvraag omgevingsvergunning – Denekamp, Het Otman kadastraal bekend sectie...
Gemeente Dinkelland - Verleende omgevingsvergunning – Denekamp, Het Otman 11: uitbreiden veranda
Gemeente Dinkelland - Aanvraag omgevingsvergunning – Denekamp, Het Otman 11: uitbreiden veranda
De onderneming Huidverzorging Monique Hemmelder is gevestigd op Het Otman 11 te Denekamp en is actief in de branche Haar- en schoonheidsverzorging.
De onderneming Uitvaartvereniging "Vroomshoop-Daarlerveen en omstreken" is gevestigd op Het Otman 35 te Denekamp en is actief in de branche Levensverzekeringen (geen herverzekering), naturaverzekeringen en spaarkassen.
De onderneming Hcontrol is gevestigd op Het Otman 17 te Denekamp en is actief in de branche Ontwikkelen, produceren en uitgeven van software.
De onderneming G.A.J. Rikkink is gevestigd op Het Otman 23 te Denekamp en is actief in de branche Speur- en ontwikkelingswerk op het gebied van de maatschappij- en geesteswetenschappen.
De onderneming Onze Huid Professional is gevestigd op Het Otman 11 te Denekamp en is actief in de branche Schoonheidsverzorging, pedicures en manicures.
Meld je dan GRATIS aan voor de Oozo Alert service voor 't Pierik
Instellen
© 2012 - 2025 OOZO.nl - info@oozo.nl - Gegevens verwijderen? | Disclaimer | Privacy statement XS SM MD LG