Postcode 7591XD betreft de straat Clematisstraat in Dinkelland, Veldkamp en Borchert. Ook zo benieuwd wat er allemaal in postcode 7591XD gebeurt? Wat waren die sirenes die ik net langs hoorde komen? Heeft mijn buurman wel een kapvergunning aangevraagd voor die boom in zijn voortuin? Is de bakker aan de overkant van mijn straat echt failliet? Vind het allemaal op OOZO.nl waar alle 112 meldingen, vergunningen, faillissementen en andere informatie over postcode 7591XD 24 uur per dag wordt bijgewerkt!
Het adres van deze woning uit 1976 is Clematisstraat 132 te Denekamp. Het pand heeft een oppervlakte van 158m² en een perceeloppervlakte van 345m² en heeft 4 kamers kamers waarvan 3 slaapkamers. De geschatte waarde van deze woning is € 397.000.
Het adres van deze woning uit 1973 is Clematisstraat 120 te Denekamp. Het pand heeft een oppervlakte van 144m² en een perceeloppervlakte van 287m² en heeft 5 kamers kamers waarvan 4 slaapkamers. De geschatte waarde van deze woning is € 339.000.
De onderneming Het Hofpand is gevestigd op Clematisstraat 144 te Denekamp en is actief in de branche Winkels in dameskleding.
De vennootschap onder firma Het Hofpand is gevestigd op Clematisstraat 144 te Denekamp en is actief in de branche Winkels in dameskleding.
Meld je dan GRATIS aan voor de Oozo Alert service voor Veldkamp en Borchert
Instellen
© 2012 - 2025 OOZO.nl - info@oozo.nl - Gegevens verwijderen? | Disclaimer | Privacy statement XS SM MD LG