Postcode 7605AP betreft de straat Achter de Molen in Almelo, Nieuwstraat en omgeving. Ook zo benieuwd wat er allemaal in postcode 7605AP gebeurt? Wat waren die sirenes die ik net langs hoorde komen? Heeft mijn buurman wel een kapvergunning aangevraagd voor die boom in zijn voortuin? Is de bakker aan de overkant van mijn straat echt failliet? Vind het allemaal op OOZO.nl waar alle 112 meldingen, vergunningen, faillissementen en andere informatie over postcode 7605AP 24 uur per dag wordt bijgewerkt!
De vennootschap onder firma Tegelmarkt Roeloffzen is gevestigd op Achter de Molen 4a te Almelo en is actief in de branche Winkels in tegels.
De onderneming Kringloop Achter de Molen was gevestigd op Achter de Molen 5 te Almelo en was actief in de branche Winkels in tweedehands goederen (geen kleding).
Op 8 augustus 2024 om 10:33 is de brandweer met gepaste spoed uitgereden naar Achter de Molen te Almelo omdat er een gaslucht is waargenomen....
De besloten vennootschap Arsa Veranda B.V. is gevestigd op Achter de Molen 6 te Almelo en is actief in de branche Algemene burgerlijke en utiliteitsbouw.
Op 5 januari 2021 om 16:11 is de brandweer met grote spoed uitgereden naar Achter de Molen te Almelo....
het realiseren van een kookstudio (handelen in strijd met regels RO), Achter de Molen 8 te Almelo...
De onderneming S&M autobedrijf is gevestigd op Achter de Molen 9Unit 2 te Almelo en is actief in de branche Handel in en reparatie van personenauto’s en lichte bedrijfsauto’s (geen import van nieuwe).
De onderneming aht-modelbouw is gevestigd op Achter de Molen 8a te Almelo en is actief in de branche Detailhandel via overige distributievormen.
Verleende omgevingsvergunning reguliere procedure, Achter de Molen 8, Z/19/106940, het realiseren...
Termijnverlenging omgevingsvergunning, Achter de Molen 8, het realiseren van een woning in een be...
Ingediende omgevingsvergunning, Achter de Molen 8, Z/19/106940, het realiseren van een woning in ...
Op 12 februari 2019 is het faillissement uitgesproken van Corongo B.V.. Het insolventienummer is F.18/19/25. Corongo B.V. is gevestigd in Almelo.
De besloten vennootschap Tinker B.V. is gevestigd op Achter de Molen 9Unit 2 te Almelo en is actief in de branche Ingenieurs en overig technisch ontwerp en advies.
De vennootschap onder firma Autoplein Almelo was gevestigd op Achter de Molen 7 te Almelo en was actief in de branche Handel in en reparatie van personenauto’s en lichte bedrijfsauto’s (geen import van nieuwe).
De besloten vennootschap Jolo bouw B.V. is gevestigd op Achter de Molen 7 te ALMELO en is actief in de branche Algemene burgerlijke en utiliteitsbouw.
Meld je dan GRATIS aan voor de Oozo Alert service voor Nieuwstraat en omgeving
Instellen
© 2012 - 2025 OOZO.nl - info@oozo.nl - Gegevens verwijderen? | Disclaimer | Privacy statement XS SM MD LG