Postcode 7606KL betreft de straat Jan Voermanstraat in Almelo, Ossenkoppelerhoek-West. Ook zo benieuwd wat er allemaal in postcode 7606KL gebeurt? Wat waren die sirenes die ik net langs hoorde komen? Heeft mijn buurman wel een kapvergunning aangevraagd voor die boom in zijn voortuin? Is de bakker aan de overkant van mijn straat echt failliet? Vind het allemaal op OOZO.nl waar alle 112 meldingen, vergunningen, faillissementen en andere informatie over postcode 7606KL 24 uur per dag wordt bijgewerkt!
De onderneming Nailsbyayse is gevestigd op Jan Voermanstraat 10 te Almelo en is actief in de branche Schoonheidsverzorging, pedicures en manicures.
Het adres van deze woning uit 1962 is Jan Voermanstraat 12 te Almelo. Het pand heeft een oppervlakte van 80m² en een perceeloppervlakte van 240m² en heeft 5 kamers kamers waarvan 3 slaapkamers. De geschatte waarde van deze woning is € 200.000.
Het adres van deze woning uit 1961 is Jan Voermanstraat 6 te Almelo. Het pand heeft een oppervlakte van 81m² en een perceeloppervlakte van 141m² en heeft 5 kamers kamers waarvan 3 slaapkamers. De geschatte waarde van deze woning is € 189.000.
De onderneming Karaer grondwerker is gevestigd op Jan Voermanstraat 8 te Almelo en is actief in de branche Leggen van elektriciteits- en telecommunicatiekabels.
Meld je dan GRATIS aan voor de Oozo Alert service voor Ossenkoppelerhoek-West
Instellen
© 2012 - 2025 OOZO.nl - info@oozo.nl - Gegevens verwijderen? | Disclaimer | Privacy statement XS SM MD LG