Postcode 7606SZ betreft de straat Beeklustlaan in Almelo, Ossenkoppelerhoek-West. Ook zo benieuwd wat er allemaal in postcode 7606SZ gebeurt? Wat waren die sirenes die ik net langs hoorde komen? Heeft mijn buurman wel een kapvergunning aangevraagd voor die boom in zijn voortuin? Is de bakker aan de overkant van mijn straat echt failliet? Vind het allemaal op OOZO.nl waar alle 112 meldingen, vergunningen, faillissementen en andere informatie over postcode 7606SZ 24 uur per dag wordt bijgewerkt!
Het adres van deze woning uit 1959 is Beeklustlaan 23A te Almelo. Het pand heeft een oppervlakte van 242m² en een perceeloppervlakte van 161m² en heeft 5 kamers kamers waarvan 4 slaapkamers. De geschatte waarde van deze woning is € 425.000.
De besloten vennootschap FZG Centrum B.V. is gevestigd op Beeklustlaan 21a te Almelo en is actief in de branche Thuiszorg.
De onderneming Laser & Beauty Salon Madelie is gevestigd op Beeklustlaan 13 te Almelo en is actief in de branche Schoonheidsverzorging, pedicures en manicures.
De onderneming EcommerceBS is gevestigd op Beeklustlaan 19 te Almelo en is actief in de branche Detailhandel via postorder en internet.
De onderneming Liberta bouwkundig tekenbureau is gevestigd op Beeklustlaan 19 te Almelo en is actief in de branche Architecten.
De vennootschap onder firma SemAli's Hair & beauty Salon is gevestigd op Beeklustlaan 23 te Almelo en is actief in de branche Haarverzorging.
De besloten vennootschap Kaplan Groep B.V. is gevestigd op Beeklustlaan 21 te Almelo en is actief in de branche Cafetaria’s, lunchrooms, snackbars, eetkramen e.d..
De onderneming EK Tech is gevestigd op Beeklustlaan 21a te Almelo en is actief in de branche Reparatie van computers en randapparatuur.
Verleende omgevingsvergunning reguliere procedure, Beeklustlaan 25, Z/17/085374, plaatsen luifel ...
Ingediende aanvraag voor een omgevingsvergunning, Beeklustlaan 25, Z/17/085374, plaatsen luifel (...
Geweigerde aanvraag om omgevingsvergunning reguliere procedure, Beeklustlaan 25, Z/17/084340, pla...
Ingediende aanvraag voor een omgevingsvergunning, Beeklustlaan 25, Z/17/084340, het plaatsen van ...
Op 7 november 2015 om 22:53 is de brandweer met gepaste spoed uitgereden naar Beeklustlaan 5 te Almelo....
Meld je dan GRATIS aan voor de Oozo Alert service voor Ossenkoppelerhoek-West
Instellen
© 2012 - 2025 OOZO.nl - info@oozo.nl - Gegevens verwijderen? | Disclaimer | Privacy statement XS SM MD LG