Postcode 7607RT betreft de straat Het Ebberhorst in Almelo, Kollenveld-Bolkshoek. Ook zo benieuwd wat er allemaal in postcode 7607RT gebeurt? Wat waren die sirenes die ik net langs hoorde komen? Heeft mijn buurman wel een kapvergunning aangevraagd voor die boom in zijn voortuin? Is de bakker aan de overkant van mijn straat echt failliet? Vind het allemaal op OOZO.nl waar alle 112 meldingen, vergunningen, faillissementen en andere informatie over postcode 7607RT 24 uur per dag wordt bijgewerkt!
Het adres van deze woning uit 2010 is Het Reefman 3 te Almelo. Het pand heeft een oppervlakte van 271m² en een perceeloppervlakte van 1007m² en heeft 7 kamers kamers waarvan 6 slaapkamers. De geschatte waarde van deze woning is € 1.200.000.
De besloten vennootschap Hepex B.V. is gevestigd op Het Reefman 1 te Almelo en is actief in de branche Cafetaria’s, lunchrooms, snackbars, eetkramen e.d..
De vennootschap onder firma MATOS Zakelijke Dienstverlening V.O.F. is gevestigd op Het Ebberhorst 16 te Almelo en is actief in de branche Boekhoudkantoren.
De onderneming Customer Inside is gevestigd op Het Reefman 3 te ALMELO en is actief in de branche Reclamebureaus.
De besloten vennootschap on-demand B.V. is gevestigd op Het Reefman 7 te ALMELO en is actief in de branche Praktijken van medisch specialisten en medische dagbehandelcentra (geen tandheelkunde of psychiatrie.
De besloten vennootschap Valuro B.V. is gevestigd op Het Reefman 7 te ALMELO en is actief in de branche Praktijken van medisch specialisten en medische dagbehandelcentra (geen tandheelkunde of psychiatrie.
De besloten vennootschap A.J. de Bruine Holding B.V. is gevestigd op Het Ebberhorst 4 te Almelo en is actief in de branche Financiële holdings.
Meld je dan GRATIS aan voor de Oozo Alert service voor Kollenveld-Bolkshoek
Instellen
© 2012 - 2025 OOZO.nl - info@oozo.nl - Gegevens verwijderen? | Disclaimer | Privacy statement XS SM MD LG