Postcode 7631BJ betreft de straat Parkstraat in Dinkelland, Ootmarsum Randkern. Ook zo benieuwd wat er allemaal in postcode 7631BJ gebeurt? Wat waren die sirenes die ik net langs hoorde komen? Heeft mijn buurman wel een kapvergunning aangevraagd voor die boom in zijn voortuin? Is de bakker aan de overkant van mijn straat echt failliet? Vind het allemaal op OOZO.nl waar alle 112 meldingen, vergunningen, faillissementen en andere informatie over postcode 7631BJ 24 uur per dag wordt bijgewerkt!
De besloten vennootschap RDA21 B.V. is gevestigd op Parkstraat 9 te Ootmarsum en is actief in de branche Activiteiten op het gebied van computerconsultancy en beheer van computerfaciliteiten.
De besloten vennootschap RDA21 Holding B.V. is gevestigd op Parkstraat 9 te Ootmarsum en is actief in de branche Holdings (geen financiële).
De onderneming Allison Uitvaartplanner is gevestigd op Parkstraat 3 te Ootmarsum en is actief in de branche Uitvaartverzorging.
De stichting Stichting Kerst en Kunst is gevestigd op Parkstraat 3 te Ootmarsum en is actief in de branche Bedrijfs- en werkgeversorganisaties.
Het adres van deze woning uit 1957 is Parkstraat 3 te Ootmarsum. Het pand heeft een oppervlakte van 134m² en een perceeloppervlakte van 324m² en heeft 4 kamers kamers waarvan 3 slaapkamers. De geschatte waarde van deze woning is € 485.000.
De commanditaire vennootschap Rondom de dood was gevestigd op Parkstraat 3 te Ootmarsum en was actief in de branche Detailhandel via postorder en internet.
De besloten vennootschap Naarts B.V. was gevestigd op Parkstraat 1 te Ootmarsum en was actief in de branche Handelsbemiddeling gespecialiseerd in overige goederen.
parkeervergunning
Het adres van deze woning uit 1960 is Parkstraat 7 te Ootmarsum. Het pand heeft een oppervlakte van 120m² en een perceeloppervlakte van 214m² en heeft 4 kamers kamers waarvan 2 slaapkamers. De geschatte waarde van deze woning is € 189.000.
Gemeente Dinkelland – Omgevingsvergunning voor het bouwen van 4 woningen aan de Parkstraat 4, 4A,...
De besloten vennootschap Othmar Vastgoed B.V. is gevestigd op Parkstraat 1 te OOTMARSUM en is actief in de branche Bemiddeling bij handel, huur of verhuur van onroerend goed.
De onderneming Bizarr eigenwijs mooi is gevestigd op Parkstraat 8 te OOTMARSUM en is actief in de branche Winkels in dameskleding.
De besloten vennootschap Hotel de Commanderie Ootmarsum is gevestigd op Parkstraat 1 te OOTMARSUM en is actief in de branche Hotel-restaurants.
De besloten vennootschap Othmar Beheer B.V. is gevestigd op Parkstraat 1 te Ootmarsum en is actief in de branche Financiële holdings.
Meld je dan GRATIS aan voor de Oozo Alert service voor Ootmarsum Randkern
Instellen
© 2012 - 2025 OOZO.nl - info@oozo.nl - Gegevens verwijderen? | Disclaimer | Privacy statement XS SM MD LG