Wat gebeurt er in postcode 7683AJ

Straat:
Roggestraat, huisnummer 26-76
Provincie:
Postcodes in dezelfde straat:

Nieuws van zondag 7 april 2024

Woning Roggestraat 66 Den Ham (OV)
Binnenkijken bij   Zondag 7-4-2024

Het adres van deze woning uit 2002 is Roggestraat 66 te Den Ham (OV). Het pand heeft een oppervlakte van 170m² en een perceeloppervlakte van 596m² en heeft 6 kamers kamers waarvan 4 slaapkamers. De geschatte waarde van deze woning is € 495.000.

Nieuws van donderdag 10 juni 2021

Nieuws van zondag 14 februari 2021

Nieuw bedrijf Reign of Servers
Nieuw bedrijf   Zondag 14-2-2021

De onderneming Reign of Servers is gevestigd op Roggestraat 64 te Den Ham en is actief in de branche Gegevensverwerking, webhosting en aanverwante activiteiten.

Nieuws van maandag 4 januari 2021

Nieuw bedrijf E.B. Dienstverlening
Nieuw bedrijf   Maandag 4-1-2021

De onderneming E.B. Dienstverlening is gevestigd op Roggestraat 46 te Den Ham en is actief in de branche Bosbouw.

Nieuw bedrijf E. Marissen
Nieuw bedrijf   Donderdag 4-4-2013

De onderneming E. Marissen is gevestigd op Roggestraat 32 te Den Ham en is actief in de branche Overige gespecialiseerde werkzaamheden in de bouw.

Nieuws van donderdag 28 maart 2013

Nieuw bedrijf Elocutio
Nieuw bedrijf   Donderdag 28-3-2013

De onderneming Elocutio is gevestigd op Roggestraat 44 te Den Ham en is actief in de branche Overige specialistische zakelijke dienstverlening.

Nieuws van dinsdag 26 maart 2013

Nieuw bedrijf Povrie agro v.o.f.
Nieuw bedrijf   Dinsdag 26-3-2013

De vennootschap onder firma Povrie agro v.o.f. is gevestigd op Roggestraat 46 te Den Ham en is actief in de branche Groothandel in dranken (geen zuivel).

Direct een e-mail ontvangen bij nieuwe meldingen in deze regio?

Meld je dan GRATIS aan voor de Oozo Alert service voor Den Ham

Instellen

Weten hoe eenvoudig het is om af te vallen? Zonder pillen en smeersels en zonder je in het zweet te werken!
Kijk op eenvoudig-afvallen.nl

© 2012 - 2025 OOZO.nl - info@oozo.nl - Gegevens verwijderen? | Disclaimer | Privacy statement