Postcode 7707CV betreft de straat Eerste Katinger in Hardenberg, Balkbrug-Noord. Ook zo benieuwd wat er allemaal in postcode 7707CV gebeurt? Wat waren die sirenes die ik net langs hoorde komen? Heeft mijn buurman wel een kapvergunning aangevraagd voor die boom in zijn voortuin? Is de bakker aan de overkant van mijn straat echt failliet? Vind het allemaal op OOZO.nl waar alle 112 meldingen, vergunningen, faillissementen en andere informatie over postcode 7707CV 24 uur per dag wordt bijgewerkt!
De besloten vennootschap Carmann Group B.V. is gevestigd op Eerste Katinger 1 te Balkbrug en is actief in de branche Overige gespecialiseerde reparatie en slepen van auto’s.
Op 30 april 2024 is het faillissement uitgesproken van Carmann Group B.V.. Het insolventienummer is F.08/24/124. Carmann Group B.V. is gevestigd in Balkbrug. Carmann Group B.V. is actief in de branche Groot- en detailhandel; reparatie van auto’s.
Verlenging beslistermijn omgevingsvergunning: Eerste Katinger 11 in Balkbrug, het bouwen van een ...
Binnengekomen aanvraag omgevingsvergunning: Eerste Katinger 11 in Balkbrug, het bouwen van een op...
Geaccepteerde milieumelding: Eerste Katinger 1 in Balkbrug, het starten van een verkooppunt voor ...
Verlenging beslistermijn omgevingsvergunning: Eerste Katinger 11, 11a, 11b en 11c in Balkbrug, he...
Verleende omgevingsvergunning: Eerste Katinger 2a in Balkbrug, het plaatsen van een keerwand
Binnengekomen aanvraag omgevingsvergunning: Eerste Katinger 11, 11a, 11b en 11c in Balkbrug, het ...
Geaccepteerde milieumelding: Eerste Katinger 9 in Balkbrug, het bouwen en gebruiken van een nieuw...
Verleende omgevingsvergunning: Eerste Katinger 9 in Balkbrug, het bouwen van een opslaghal
Verlenging beslistermijn omgevingsvergunning: Eerste Katinger 9 in Balkbrug, het bouwen van een o...
Binnengekomen aanvraag omgevingsvergunning: Eerste Katinger 9 in Balkbrug, het bouwen van een ops...
Geaccepteerde milieumelding: Eerste Katinger 13 in Balkbrug, het bouwen van een opslagloods
Verlenging beslistermijn omgevingsvergunning: Eerste Katinger 13 in Balkbrug, het bouwen van een ...
Binnengekomen aanvraag omgevingsvergunning: Eerste Katinger 13 in Balkbrug, het bouwen van een be...
Meld je dan GRATIS aan voor de Oozo Alert service voor Balkbrug-Noord
Instellen
© 2012 - 2025 OOZO.nl - info@oozo.nl - Gegevens verwijderen? | Disclaimer | Privacy statement XS SM MD LG