Postcode 7738PP betreft de straat Stenenbrug in Ommen, Buurtschap Ommerveld. Ook zo benieuwd wat er allemaal in postcode 7738PP gebeurt? Wat waren die sirenes die ik net langs hoorde komen? Heeft mijn buurman wel een kapvergunning aangevraagd voor die boom in zijn voortuin? Is de bakker aan de overkant van mijn straat echt failliet? Vind het allemaal op OOZO.nl waar alle 112 meldingen, vergunningen, faillissementen en andere informatie over postcode 7738PP 24 uur per dag wordt bijgewerkt!
De onderneming Rens van de Wolfshaar is gevestigd op Stenenbrug 4 te Witharen en is actief in de branche Dienstverlening voor het fokken en houden van dieren.
De besloten vennootschap Scharrel B.V. is gevestigd op Stenenbrug 4 te Witharen en is actief in de branche Financiële holdings.
Het adres van deze woning uit 1998 is Stenenbrug 2 te Witharen. Het pand heeft een oppervlakte van 185m² en een perceeloppervlakte van 17415m² en heeft 8 kamers kamers waarvan 4 slaapkamers. De geschatte waarde van deze woning is € 699.500.
Dit bedrijfspand op het adres Stenenbrug 3A te Witharen is geschikt als Agrarisch bedrijf. Het betreft hier bestaande bouw . .
Aanvraag vergunning voor het plaatsen van een container,van 25 juli 2023 tot en met 12 augustus 2...
De onderneming H. van Eerde is gevestigd op Stenenbrug 3a te Witharen en is actief in de branche Vervaardiging van kleding van leer.
Watervergunning aan H. Zieleman in Witharen
De vennootschap onder firma Morgenstond Hoeve V.O.F. is gevestigd op Stenenbrug 3a te Witharen en is actief in de branche Fokken en houden van melkvee.
Meld je dan GRATIS aan voor de Oozo Alert service voor Buurtschap Ommerveld
Instellen
© 2012 - 2025 OOZO.nl - info@oozo.nl - Gegevens verwijderen? | Disclaimer | Privacy statement XS SM MD LG