Postcode 7742PT betreft de straat De Mars in Coevorden, De Heege en De Mars. Ook zo benieuwd wat er allemaal in postcode 7742PT gebeurt? Wat waren die sirenes die ik net langs hoorde komen? Heeft mijn buurman wel een kapvergunning aangevraagd voor die boom in zijn voortuin? Is de bakker aan de overkant van mijn straat echt failliet? Vind het allemaal op OOZO.nl waar alle 112 meldingen, vergunningen, faillissementen en andere informatie over postcode 7742PT 24 uur per dag wordt bijgewerkt!
De besloten vennootschap Kooiker Logistiek Coevorden B.V. is gevestigd op De Mars 1 te Coevorden en is actief in de branche Laad-, los- en overslagactiviteiten niet voor zeevaart.
De besloten vennootschap Effect Uitzendbureau B.V. is gevestigd op De Mars 1 te Coevorden en is actief in de branche Uitleenbureaus.
Coevorden - Mars 1: Ontheffing artikel 35 van de Alcoholwet
De besloten vennootschap Kooiker Logistiek Transport B.V. is gevestigd op De Mars 1 te Coevorden en is actief in de branche Goederenvervoer over de weg (geen verhuizingen).
De besloten vennootschap Van Triest CirQlar B.V. is gevestigd op De Mars 5A te Coevorden en is actief in de branche Laad-, los- en overslagactiviteiten niet voor zeevaart.
De vereniging ETC is gevestigd op De Mars 19 te Coevorden en is actief in de branche Overige belangenbehartiging n.e.g..
Coevorden - De Mars 23: melding Besluit Activiteiten leefomgeving (Bal)
Kennisgeving melding Activiteitenbesluit milieubeheer
De besloten vennootschap Logi Trans Vastgoed B.V. is gevestigd op De Mars 1B te Coevorden en is actief in de branche Handel in eigen onroerend goed.
Dit bedrijfspand op het adres De Mars 1 te Coevorden is geschikt als kantoorruimte. Het betreft hier bestaande bouw uit 1988. Een energielabel is niet beschikbaar. Het pand beschikt over één of meerdere voorzieningen waaronder systeemplafond, toilet en verwarming. Deze kantoorruimte heeft een oppervlakte van 3.000 m² (in units vanaf 1.000 m²) en bestaat uit 2 bouwlagen.
Toestemming voor het aanleggen van elektriciteitskabels parallel aan waterloop WL07756 (Coevorden...
Coevorden - Graaco aan de Mars 1: Ontheffing Alcoholwet
Coevorden - Mars 1: voor het organiseren van het evenement "Truckersdag 2023 "
De onderneming UniTech Holding SE is gevestigd op De Mars 11 te Coevorden en is actief in de branche Financiële holdings.
Toestemming voor het aanbrengen en hebben van kabels binnen de beschermingszone van de kering van...
Meld je dan GRATIS aan voor de Oozo Alert service voor De Heege en De Mars
Instellen
© 2012 - 2025 OOZO.nl - info@oozo.nl - Gegevens verwijderen? | Disclaimer | Privacy statement XS SM MD LG