Postcode 7753TN betreft de straat Prof. Hendrikstraat in Coevorden, Dalerpeel. Ook zo benieuwd wat er allemaal in postcode 7753TN gebeurt? Wat waren die sirenes die ik net langs hoorde komen? Heeft mijn buurman wel een kapvergunning aangevraagd voor die boom in zijn voortuin? Is de bakker aan de overkant van mijn straat echt failliet? Vind het allemaal op OOZO.nl waar alle 112 meldingen, vergunningen, faillissementen en andere informatie over postcode 7753TN 24 uur per dag wordt bijgewerkt!
Het adres van deze woning uit 1964 is Pr Hendrikstraat 25 te Dalerpeel. Het pand heeft een oppervlakte van 95m² en een perceeloppervlakte van 376m² en heeft 6 kamers kamers waarvan 5 slaapkamers. De geschatte waarde van deze woning is € 265.000.
Het adres van deze woning uit 1964 is Pr Hendrikstraat 29 te Dalerpeel. Het pand heeft een oppervlakte van 81m² en een perceeloppervlakte van 370m² en heeft 5 kamers kamers waarvan 4 slaapkamers. De geschatte waarde van deze woning is € 205.000.
gemeente Coevorden - diverse locaties: voor het kappen van 38 bomen in het kader van noodzakelijk...
Gemeente Coevorden: voor het kappen van 109 bomen die overlast geven of moeten worden vervangen i...
Gemeente Coevorden - diverse plaatsen: voor het kappen van 109 bomen (aanvraag)
Het adres van deze woning uit 1965 is Pr Hendrikstraat 19 te Dalerpeel. Het pand heeft een oppervlakte van 95m² en een perceeloppervlakte van 382m² en heeft 5 kamers kamers waarvan 3 slaapkamers. De geschatte waarde van deze woning is € 119.500.
Gemeente Coevorden - gebied Zuid: voor het kappen van 2 lindes, 2 boomhazelaars, 10 eiken en 1 Am...
De onderneming Klussenbedrijf Sjaak Supheert is gevestigd op Pr Hendrikstraat 5 te Dalerpeel en is actief in de branche Algemene burgerlijke en utiliteitsbouw.
Meld je dan GRATIS aan voor de Oozo Alert service voor Dalerpeel
Instellen
© 2012 - 2025 OOZO.nl - info@oozo.nl - Gegevens verwijderen? | Disclaimer | Privacy statement XS SM MD LG