Postcode 7761DE betreft de straat Diekmaat in Emmen, Schoonebeek. Ook zo benieuwd wat er allemaal in postcode 7761DE gebeurt? Wat waren die sirenes die ik net langs hoorde komen? Heeft mijn buurman wel een kapvergunning aangevraagd voor die boom in zijn voortuin? Is de bakker aan de overkant van mijn straat echt failliet? Vind het allemaal op OOZO.nl waar alle 112 meldingen, vergunningen, faillissementen en andere informatie over postcode 7761DE 24 uur per dag wordt bijgewerkt!
Het adres van deze woning uit 1977 is Diekmaat 3 te Schoonebeek. Het pand heeft een oppervlakte van 104m² en een perceeloppervlakte van 138m² en heeft 5 kamers kamers waarvan 3 slaapkamers. De geschatte waarde van deze woning is € 239.500.
Het adres van deze woning uit 1975 is Diekmaat 23 te Schoonebeek. Het pand heeft een oppervlakte van 99m² en een perceeloppervlakte van 150m² en heeft 4 kamers kamers waarvan 3 slaapkamers. De geschatte waarde van deze woning is € 210.000.
Het adres van deze woning uit 1977 is Diekmaat 29 te Schoonebeek. Het pand heeft een oppervlakte van 105m² en een perceeloppervlakte van 262m² en heeft 5 kamers kamers waarvan 3 slaapkamers. De geschatte waarde van deze woning is € 239.500.
De vennootschap onder firma Kentools is gevestigd op Diekmaat 21 te Schoonebeek en is actief in de branche Detailhandel via postorder en internet.
De onderneming Gastouderopvang Shakira's kinderparadijs is gevestigd op Diekmaat 9 te Schoonebeek en is actief in de branche Kinderopvang en peuterspeelzaalwerk.
De vennootschap onder firma Ms Brown is gevestigd op Diekmaat 21 te Schoonebeek en is actief in de branche Detailhandel via postorder en internet.
De onderneming KEIGHT is gevestigd op Diekmaat 21 te Schoonebeek en is actief in de branche Vervaardiging van overige goederen n.e.g..
Het adres van deze woning uit 1977 is Diekmaat 9 te Schoonebeek. Het pand heeft een oppervlakte van 112m² en een perceeloppervlakte van 147m² en heeft 4 kamers kamers waarvan 3 slaapkamers. De geschatte waarde van deze woning is € 197.500.
Het adres van deze woning uit 1977 is Diekmaat 25 te SCHOONEBEEK. Het pand heeft een oppervlakte van 111m² en heeft 0 kamers kamers. De geschatte waarde van deze woning is € 189.500.
Aanvragen omgevingsvergunning
Het adres van deze woning uit 1977 is Diekmaat 21 te Schoonebeek. Het pand heeft een oppervlakte van 115m² en een perceeloppervlakte van 144m² en heeft 1 kamers kamers. De geschatte waarde van deze woning is € 125.000.
De onderneming Kapsalon X-ite is gevestigd op Diekmaat 27 te Schoonebeek en is actief in de branche Haarverzorging.
De onderneming Tirex Holography Design THD is gevestigd op Diekmaat 9 te SCHOONEBEEK en is actief in de branche Schrijven en overige scheppende kunst.
De onderneming Hugs & Paws is gevestigd op Plecht 8 te Klazienaveen en is actief in de branche Overige dienstverlening n.e.g..
De onderneming Purple Web is gevestigd op Diekmaat 25 te Schoonebeek en is actief in de branche Ontwikkelen, produceren en uitgeven van software.
Meld je dan GRATIS aan voor de Oozo Alert service voor Schoonebeek
Instellen
© 2012 - 2025 OOZO.nl - info@oozo.nl - Gegevens verwijderen? | Disclaimer | Privacy statement XS SM MD LG