Postcode 7772DV betreft de straat Beekberg in Hardenberg, Baalder. Ook zo benieuwd wat er allemaal in postcode 7772DV gebeurt? Wat waren die sirenes die ik net langs hoorde komen? Heeft mijn buurman wel een kapvergunning aangevraagd voor die boom in zijn voortuin? Is de bakker aan de overkant van mijn straat echt failliet? Vind het allemaal op OOZO.nl waar alle 112 meldingen, vergunningen, faillissementen en andere informatie over postcode 7772DV 24 uur per dag wordt bijgewerkt!
Het adres van deze woning uit 1978 is Beekberg 120 te Hardenberg. Het pand heeft een oppervlakte van 85m² en een perceeloppervlakte van 194m² en heeft 4 kamers kamers waarvan 3 slaapkamers. De geschatte waarde van deze woning is € 169.500.
Op 25 juli 2015 om 19:58 is de brandweer met gepaste spoed uitgereden naar Beekberg 113 te Hardenberg....
De onderneming M. Kievit Fotografie is gevestigd op Beekberg 113 te Hardenberg en is actief in de branche Fotografie en ontwikkelen van foto’s en films.
Meld je dan GRATIS aan voor de Oozo Alert service voor Baalder
Instellen
© 2012 - 2025 OOZO.nl - info@oozo.nl - Gegevens verwijderen? | Disclaimer | Privacy statement XS SM MD LG