Postcode 7772JN betreft de straat De Woerte in Hardenberg, Baalder. Ook zo benieuwd wat er allemaal in postcode 7772JN gebeurt? Wat waren die sirenes die ik net langs hoorde komen? Heeft mijn buurman wel een kapvergunning aangevraagd voor die boom in zijn voortuin? Is de bakker aan de overkant van mijn straat echt failliet? Vind het allemaal op OOZO.nl waar alle 112 meldingen, vergunningen, faillissementen en andere informatie over postcode 7772JN 24 uur per dag wordt bijgewerkt!
De onderneming Salina the label is gevestigd op De Woerte 21 te Hardenberg en is actief in de branche Detailhandel via postorder en internet.
Het adres van deze woning uit 1981 is De Woerte 3 te Hardenberg. Het pand heeft een oppervlakte van 118m² en een perceeloppervlakte van 154m² en heeft 6 kamers kamers waarvan 5 slaapkamers. De geschatte waarde van deze woning is € 285.000.
Meld je dan GRATIS aan voor de Oozo Alert service voor Baalder
Instellen
© 2012 - 2025 OOZO.nl - info@oozo.nl - Gegevens verwijderen? | Disclaimer | Privacy statement XS SM MD LG