Postcode 7814TM betreft de straat Meester Bakkerweg in Emmen, Verspreide huizen Emmen. Ook zo benieuwd wat er allemaal in postcode 7814TM gebeurt? Wat waren die sirenes die ik net langs hoorde komen? Heeft mijn buurman wel een kapvergunning aangevraagd voor die boom in zijn voortuin? Is de bakker aan de overkant van mijn straat echt failliet? Vind het allemaal op OOZO.nl waar alle 112 meldingen, vergunningen, faillissementen en andere informatie over postcode 7814TM 24 uur per dag wordt bijgewerkt!
De onderneming J. Bakker vloeren is gevestigd op Meester Bakkerweg 7 te Emmen en is actief in de branche Afwerking van vloeren en wanden.
Toestemming voor het bouwen van een woning aan Meester Bakkerweg 19 te Emmen
Aanvraag vergunning voor het bouwen van een woning aan Meester Bakkerweg 19 te Emmen
De onderneming Merakimusthaves is gevestigd op Meester Bakkerweg 33 te Emmen en is actief in de branche Detailhandel via postorder en internet.
Toestemming voor het bouwen van een woning aan Meester Bakkerweg 49 te Emmen
Verlengde beslistermijn voor het bouwen van een woning aan Meester Bakkerweg 49 te Emmen
Toestemming voor het bouwen van een woning aan Meester Bakkerweg 47 te Emmen
De onderneming Handelsonderneming J. Brink is gevestigd op Meester Bakkerweg 31 te Emmen en is actief in de branche Groothandel in ijzer- en staalschroot en oude non-ferrometalen.
Verleende omgevingsvergunningen reguliere procedure week 41
Aanvragen omgevingsvergunning week 36
Verleende omgevingsvergunningen reguliere procedure week 46
Aanvragen omgevingsvergunning week 45
De onderneming Snackbar Janita is gevestigd op Meester Bakkerweg 25 te EMMEN en is actief in de branche Cafetaria’s, lunchrooms, snackbars, eetkramen e.d..
De onderneming Handelsonderneming G. Brink is gevestigd op Meester Bakkerweg 25 te Emmen en is actief in de branche Handelsbemiddeling gespecialiseerd in overige goederen.
Meld je dan GRATIS aan voor de Oozo Alert service voor Verspreide huizen Emmen
Instellen
© 2012 - 2025 OOZO.nl - info@oozo.nl - Gegevens verwijderen? | Disclaimer | Privacy statement XS SM MD LG