Postcode 7821AS betreft de straat Tweede Bokslootweg in Emmen, Industrieterrein Bargermeer. Ook zo benieuwd wat er allemaal in postcode 7821AS gebeurt? Wat waren die sirenes die ik net langs hoorde komen? Heeft mijn buurman wel een kapvergunning aangevraagd voor die boom in zijn voortuin? Is de bakker aan de overkant van mijn straat echt failliet? Vind het allemaal op OOZO.nl waar alle 112 meldingen, vergunningen, faillissementen en andere informatie over postcode 7821AS 24 uur per dag wordt bijgewerkt!
De vennootschap onder firma Steendeco V.O.F. is gevestigd op Tweede Bokslootweg 15 te Emmen en is actief in de branche Landschapsverzorging.
De besloten vennootschap Labelwise 2 B.V. is gevestigd op Tweede Bokslootweg 14 te Emmen en is actief in de branche Concerndiensten binnen eigen concern.
De besloten vennootschap Labelwise B.V. is gevestigd op Tweede Bokslootweg 14 te Emmen en is actief in de branche Detailhandel via postorder en internet.
Toestemming voor het uitbreiden van een bedrijfshal aan Tweede Bokslootweg 19 te Emmen
De besloten vennootschap Voetzorg Noord Podotherapie B.V. is gevestigd op Tweede Bokslootweg 13 te Emmen en is actief in de branche Vervaardiging van medische instrumenten en hulpmiddelen (geen tandtechniek).
Aanvraag vergunning voor het uitbreiden van een bedrijfshal aan Tweede Bokslootweg 19 te Emmen
Aanvraag vergunning voor het plaatsen van een inkoopstation ten behoeve van extra laadinfra voor ...
De onderneming JM Emmen Groothandel in witgoed was gevestigd op Tweede Bokslootweg 8A te Emmen en was actief in de branche Groothandel in witgoed.
Verlengde beslistermijn voor het uitbreiden van een bedrijfspand aan Tweede Bokslootweg 19 te Emm...
Aanvraag vergunning voor het uitbreiden van een bedrijfspand aan Tweede Bokslootweg 19 te Emmen
De besloten vennootschap Labelwise 1 B.V. is gevestigd op Tweede Bokslootweg 14 te Emmen en is actief in de branche Holdings (geen financiële).
Ontwerpbestemmingsplan ‘Emmen, aardgas- en waterstofleiding GZI – Emmtec’
De vereniging Personeelsvereniging Busje komt zo is gevestigd op Tweede Bokslootweg 7 te Emmen en is actief in de branche Overige belangenbehartiging n.e.g..
De vennootschap onder firma V.O.F. Gebruikte Keukens Drenthe is gevestigd op Tweede Bokslootweg 8 te Emmen en is actief in de branche Winkels in tweedehands goederen (geen kleding).
Meld je dan GRATIS aan voor de Oozo Alert service voor Industrieterrein Bargermeer
Instellen
© 2012 - 2026 OOZO.nl - info@oozo.nl - Gegevens verwijderen? | Disclaimer | Privacy statement XS SM MD LG