Postcode 7854RR betreft de straat Aelderstraat in Coevorden, Aalden. Ook zo benieuwd wat er allemaal in postcode 7854RR gebeurt? Wat waren die sirenes die ik net langs hoorde komen? Heeft mijn buurman wel een kapvergunning aangevraagd voor die boom in zijn voortuin? Is de bakker aan de overkant van mijn straat echt failliet? Vind het allemaal op OOZO.nl waar alle 112 meldingen, vergunningen, faillissementen en andere informatie over postcode 7854RR 24 uur per dag wordt bijgewerkt!
Op 28 januari 2025 is het faillissement uitgesproken van Het Wapen Van Aelden B.V.. Het insolventienummer is F.18/25/43. Het Wapen Van Aelden B.V. is gevestigd in Aalden. Het Wapen Van Aelden B.V. is actief in de branche Logies-, maaltijd- en drankverstrekking.
De vennootschap onder firma Manting & Vrieling is gevestigd op Aelderstraat 4 te Aalden en is actief in de branche Hotel-restaurants.
De vereniging Sweelodie is gevestigd op Aelderstraat 6 te Aalden en is actief in de branche Beoefening van podiumkunst.
Dit bedrijfspand op het adres Aelderstraat 44BY te Aalden is geschikt als winkelruimte. Het betreft hier bestaande bouw uit 1965 met energielabel B. De geschatte waarde van dit bedrijfsobject is 349.000 euro. Deze winkelruimte heeft een oppervlakte van 361 m² en bestaat uit 1 bouwlaag.
Ontwerp Bestemmingsplan Kernen, tussen Aelderstraat 6 en 10, woningbouw in de gemeente Coevorden
Het adres van deze woning uit 2024 is Aelderstraat 8a te Aalden. Het pand heeft een oppervlakte van 84m² en een perceeloppervlakte van 138m² en heeft 3 kamers kamers waarvan 2 slaapkamers. De geschatte waarde van deze woning is € 269.500.
Aalden - Aelderstraat 6: Vergunning Alcoholwet
Aalden - Aelderstraat 6: Melding incidentele activiteit in bestaande inrichting
Het adres van deze woning uit 1927 is Aelderstraat 4 te Aalden. Het pand heeft een oppervlakte van 251m² en een perceeloppervlakte van 1475m² en heeft 9 kamers kamers waarvan 8 slaapkamers. De geschatte waarde van deze woning is € 470.000.
Aalden - Aelderstraat voor de Korenhof: voor het innemen van een standplaats INTREKKING
Aalden - Aelderstraat 6: Drank- en Horecavergunning
Aalden - Aelderstraat 6/ Erm - Oosterlangen 2: voor het organiseren van Braderieën en markten INT...
Aalden en Erm: voor het organiseren van braderieën
De vennootschap onder firma Grand Cafe & Hotel LiBo was gevestigd op Aelderstraat 6 te Aalden en was actief in de branche cafés.
Erm en Aalden - Oosterlangen 2 en Aelderstraat 6: voor het organiseren van braderieën
Meld je dan GRATIS aan voor de Oozo Alert service voor Aalden
Instellen
© 2012 - 2025 OOZO.nl - info@oozo.nl - Gegevens verwijderen? | Disclaimer | Privacy statement XS SM MD LG