Postcode 7887HV betreft de straat De Korrel in Emmen, Erica-Centrum. Ook zo benieuwd wat er allemaal in postcode 7887HV gebeurt? Wat waren die sirenes die ik net langs hoorde komen? Heeft mijn buurman wel een kapvergunning aangevraagd voor die boom in zijn voortuin? Is de bakker aan de overkant van mijn straat echt failliet? Vind het allemaal op OOZO.nl waar alle 112 meldingen, vergunningen, faillissementen en andere informatie over postcode 7887HV 24 uur per dag wordt bijgewerkt!
De onderneming Keasberry Bouw is gevestigd op De Korrel 38 te Erica en is actief in de branche Overige gespecialiseerde bouwactiviteiten, n.e.g..
De onderneming Trading Centre Erica is gevestigd op De Korrel 38 te Erica en is actief in de branche Detailhandel via postorder en internet.
De onderneming Doldersum Klussenbedrijf is gevestigd op De Korrel 26 te Erica en is actief in de branche Algemene burgerlijke en utiliteitsbouw.
De onderneming Gitaar Kees is gevestigd op De Korrel 16 te Erica en is actief in de branche Kunstzinnige vorming van amateurs (geen dansscholen).
De onderneming Doldersum Bouw is gevestigd op De Korrel 26 te Erica en is actief in de branche Algemene burgerlijke en utiliteitsbouw.
De onderneming Doldersum Hekwerk is gevestigd op De Korrel 26 te ERICA en is actief in de branche Bouwtimmeren.
De vennootschap onder firma Dolly en zien Tarrels is gevestigd op De Korrel 26 te ERICA en is actief in de branche Beoefening van podiumkunst.
Meld je dan GRATIS aan voor de Oozo Alert service voor Erica-Centrum
Instellen
© 2012 - 2025 OOZO.nl - info@oozo.nl - Gegevens verwijderen? | Disclaimer | Privacy statement XS SM MD LG