Postcode 7891SG betreft de straat Borkerstraat in Emmen, Klazienaveen-Zuid. Ook zo benieuwd wat er allemaal in postcode 7891SG gebeurt? Wat waren die sirenes die ik net langs hoorde komen? Heeft mijn buurman wel een kapvergunning aangevraagd voor die boom in zijn voortuin? Is de bakker aan de overkant van mijn straat echt failliet? Vind het allemaal op OOZO.nl waar alle 112 meldingen, vergunningen, faillissementen en andere informatie over postcode 7891SG 24 uur per dag wordt bijgewerkt!
De besloten vennootschap Esther Reuver B.V. is gevestigd op Borkerstraat 21 te Klazienaveen en is actief in de branche Financiële holdings.
De onderneming rvinstallatietechniek is gevestigd op Borkerstraat 10 te Klazienaveen en is actief in de branche Loodgieters- en fitterswerk; installatie van sanitair.
De stichting Stichting Avondvierdaagse Klazienaveen is gevestigd op Borkerstraat 27 te Klazienaveen en is actief in de branche Overige buitensport.
De besloten vennootschap Jagt Holding B.V. is gevestigd op Borkerstraat 19 te Klazienaveen en is actief in de branche Financiële holdings.
De onderneming Carina van der Weide was gevestigd op Borkerstraat 11 te Klazienaveen en was actief in de branche Winkels in tabaksproducten.
Klazienaveen – De brandweer van Klazienaveen rukte zaterdagavond kort voor half tien uit voor een buitenbrandje aan de Borkerstraat....
Op 25 april 2020 om 21:25 is de brandweer met gepaste spoed uitgereden naar Borkerstraat te Klazienaveen....
Op 25 april 2020 om 21:24 is de brandweer met gepaste spoed uitgereden naar Borkerstraat te Klazienaveen....
De onderneming Memory Flower was gevestigd op Borkerstraat 21 te Klazienaveen en was actief in de branche Detailhandel via overige distributievormen.
De onderneming Zantinge Development is gevestigd op Borkerstraat 18 te Klazienaveen en is actief in de branche Ontwikkelen, produceren en uitgeven van software.
Het adres van deze woning uit 2006 is Borkerstraat 19 te Klazienaveen. Het pand heeft een oppervlakte van 155m² en een perceeloppervlakte van 281m² en heeft 5 kamers kamers waarvan 4 slaapkamers. De geschatte waarde van deze woning is € 239.000.
Het adres van deze woning uit 2004 is Borkerstraat 20 te Klazienaveen. Het pand heeft een oppervlakte van 195m² en een perceeloppervlakte van 491m² en heeft 6 kamers kamers waarvan 4 slaapkamers. De geschatte waarde van deze woning is € 325.000.
De onderneming Zantinge Fiscaal is gevestigd op Borkerstraat 18 te KLAZIENAVEEN en is actief in de branche Belastingconsulenten.
De onderneming Da's Lef is gevestigd op Borkerstraat 23 te KLAZIENAVEEN en is actief in de branche Overige recreatie n.e.g.(geen jachthavens).
Meld je dan GRATIS aan voor de Oozo Alert service voor Klazienaveen-Zuid
Instellen
© 2012 - 2025 OOZO.nl - info@oozo.nl - Gegevens verwijderen? | Disclaimer | Privacy statement XS SM MD LG