Postcode 7941KH betreft de straat Mr. W. Doornbosstraat in Meppel, Indische buurt. Ook zo benieuwd wat er allemaal in postcode 7941KH gebeurt? Wat waren die sirenes die ik net langs hoorde komen? Heeft mijn buurman wel een kapvergunning aangevraagd voor die boom in zijn voortuin? Is de bakker aan de overkant van mijn straat echt failliet? Vind het allemaal op OOZO.nl waar alle 112 meldingen, vergunningen, faillissementen en andere informatie over postcode 7941KH 24 uur per dag wordt bijgewerkt!
De onderneming BLC Modelling is gevestigd op Mr. W. Doornbosstraat 7 te Meppel en is actief in de branche Overige specialistische zakelijke dienstverlening.
De onderneming Script management solutions is gevestigd op Mr. W. Doornbosstraat 7 te Meppel en is actief in de branche Detailhandel via postorder en internet.
De onderneming Triplenode was gevestigd op Mr. W. Doornbosstraat 2-1 te Meppel en was actief in de branche Beheer van computerfaciliteiten.
De onderneming YourTavernTainment is gevestigd op Mr. W. Doornbosstraat 4-32 te Meppel en is actief in de branche Detailhandel via postorder en internet.
De besloten vennootschap Script Beheer B.V. is gevestigd op Mr W Doornbosstraat 7 te Meppel.
Het adres van deze woning uit 2011 is Mr. W. Doornbosstraat 5 te Meppel. Het pand heeft een oppervlakte van 127m² en een perceeloppervlakte van 115m² en heeft 4 kamers kamers waarvan 3 slaapkamers. De geschatte waarde van deze woning is € 389.500.
Het adres van deze woning uit 2012 is Mr. W. Doornbosstraat 17 te Meppel. Het pand heeft een oppervlakte van 123m² en een perceeloppervlakte van 116m² en heeft 4 kamers kamers waarvan 3 slaapkamers. De geschatte waarde van deze woning is € 350.000.
Het adres van deze woning uit 2011 is Mr. W. Doornbosstraat 13 te Meppel. Het pand heeft een oppervlakte van 128m² en een perceeloppervlakte van 116m² en heeft 6 kamers kamers waarvan 5 slaapkamers. De geschatte waarde van deze woning is € 350.000.
Vooraankondiging en inspraakprocedure bestemmingsplan ‘Meppel – Mulo-locatie’
MEPPEL: Geozocht: jongeman op fiets met krat voorop. ...
Op 27 augustus 2019 om 09:57 is de politie zonder spoed uitgereden naar Mr. W. Doornbosstraat te Meppel....
Op 27 augustus 2019 om 09:55 is de politie met grote spoed uitgereden naar Mr. W. Doornbosstraat te Meppel....
Verleende omgevingsvergunningen reguliere procedure WEEK 20
Aanvragen omgevingsvergunningen WEEK 12
Meld je dan GRATIS aan voor de Oozo Alert service voor Indische buurt
Instellen
© 2012 - 2025 OOZO.nl - info@oozo.nl - Gegevens verwijderen? | Disclaimer | Privacy statement XS SM MD LG