Postcode 7951TD betreft de straat Burgemeester Niemeijerstraat in Staphorst, Industrieterrein Staphorst. Ook zo benieuwd wat er allemaal in postcode 7951TD gebeurt? Wat waren die sirenes die ik net langs hoorde komen? Heeft mijn buurman wel een kapvergunning aangevraagd voor die boom in zijn voortuin? Is de bakker aan de overkant van mijn straat echt failliet? Vind het allemaal op OOZO.nl waar alle 112 meldingen, vergunningen, faillissementen en andere informatie over postcode 7951TD 24 uur per dag wordt bijgewerkt!
Dit bedrijfspand op het adres Burg Niemeijerstraat 2-a te Staphorst is breed inzetbaar als bedrijfsruimte. Het betreft hier bestaande bouw uit 2004. Het pand beschikt over één of meerdere voorzieningen waaronder overheaddeuren, betonvloer, toilet en te openen ramen. Deze bedrijfsruimte heeft een oppervlakte van 838 m² en bestaat uit 2 bouwlagen.
Ontvangst aanvraag
Dit bedrijfspand op het adres Burg Niemeijerstraat 2a te Staphorst is breed inzetbaar als bedrijfsruimte. Het betreft hier bestaande bouw uit 2004. Een energielabel is niet beschikbaar. Het pand beschikt over één of meerdere voorzieningen waaronder overheaddeuren, betonvloer, toilet en te openen ramen. Deze bedrijfsruimte heeft een oppervlakte van 838 m² en bestaat uit 2 bouwlagen.
Burg. Niemeijerstraat 4, ter hoogte van, het aanleggen van een stroomkabel
WABO - Beschikking Uitgebreid
Kennisgeving besluit op een aanvraag voor een m.e.r. plicht voor de locatie Burg Niemeijerstraat ...
Omgevingsvergunning - aangevraagd - Burg Niemeijerstraat 4
Gedeputeerde Staten delen mee dat zij hebben besloten een omgevingsvergunning te verlenen aan A. ...
De besloten vennootschap PlasmaMade B.V. is gevestigd op Burg Niemeijerstraat 2 te STAPHORST en is actief in de branche Ingenieurs en overig technisch ontwerp en advies.
De besloten vennootschap Örnell B.V. is gevestigd op Burg Niemeijerstraat 2 te Staphorst en is actief in de branche Winkels in doe-het-zelfartikelen.
De onderneming A. Talen is gevestigd op Burg Niemeijerstraat 4 te Staphorst en is actief in de branche Groothandel in afval en schroot.
De besloten vennootschap Alta Meubelen B.V. is gevestigd op Burg Niemeijerstraat 1a te Staphorst en is actief in de branche Groothandel in huismeubilair, woningtextiel, vloerbedekking en verlichting.
Op 1 april 2013 om 22:09 is de brandweer met grote spoed uitgereden naar Burg Niemeijerstraat 1 te Staphorst vanwege een keukenbrand....
De onderneming Van der Sluis Staphorst is gevestigd op Burg Niemeijerstraat 2 te Staphorst en is actief in de branche Vervaardiging van keukenmeubels.
Meld je dan GRATIS aan voor de Oozo Alert service voor Industrieterrein Staphorst
Instellen
© 2012 - 2025 OOZO.nl - info@oozo.nl - Gegevens verwijderen? | Disclaimer | Privacy statement XS SM MD LG