Postcode 8013PS betreft de straat Edisonstraat in Zwolle, Bedrijventerrein Marslanden-Zuid. Ook zo benieuwd wat er allemaal in postcode 8013PS gebeurt? Wat waren die sirenes die ik net langs hoorde komen? Heeft mijn buurman wel een kapvergunning aangevraagd voor die boom in zijn voortuin? Is de bakker aan de overkant van mijn straat echt failliet? Vind het allemaal op OOZO.nl waar alle 112 meldingen, vergunningen, faillissementen en andere informatie over postcode 8013PS 24 uur per dag wordt bijgewerkt!
De onderneming Holland Events International is gevestigd op Edisonstraat 2 te Zwolle en is actief in de branche Handel in en reparatie van personenauto’s en lichte bedrijfsauto’s (geen import van nieuwe).
De vennootschap onder firma Windowfilm United is gevestigd op Edisonstraat 5A te Zwolle en is actief in de branche Groothandel en handelsbemiddeling in auto-onderdelen en -accessoires (geen banden).
De vennootschap onder firma Meester & Van der Bruggen is gevestigd op Edisonstraat 12 te Zwolle en is actief in de branche Winkels in tweedehands goederen (geen kleding).
De onderneming Employee Benefits Specialists is gevestigd op Edisonstraat 12 te Zwolle en is actief in de branche Organisatie-adviesbureaus.
De vennootschap onder firma Ramen Blinderen Zwolle (R.B.Z.) is gevestigd op Edisonstraat 5A te Zwolle en is actief in de branche Reparatie van specifieke auto-onderdelen.
De onderneming Frogs And More is gevestigd op Edisonstraat 14 te Zwolle en is actief in de branche Detailhandel via postorder en internet.
Dit bedrijfspand op het adres Edisonstraat 16 te Zwolle is breed inzetbaar als bedrijfsruimte. Het betreft hier bestaande bouw uit 1968. Een energielabel is niet beschikbaar. Het pand beschikt over één of meerdere voorzieningen waaronder overheaddeuren, toilet en pantry. Deze bedrijfsruimte heeft een oppervlakte van 115 m².
Op 4 juli 2024 om 10:35 is de brandweer met gepaste spoed uitgereden naar Edisonstraat te Zwolle....
Besluit alcoholvergunning, Edisonstraat 21 (zaaknummer 86708-2024)
Aanvraag alcoholvergunning, Edisonstraat 21 (zaaknummer 86708-2024)
Op 16 oktober 2023 om 17:50 is de brandweer met grote spoed uitgereden naar Edisonstraat te Zwolle vanwege een voertuigbrand....
De maatschap Marslanden opslag en bedrijfsruimte is gevestigd op Edisonstraat 2 te Zwolle en is actief in de branche Verhuur van onroerend goed (niet van woonruimte).
Dit bedrijfspand op het adres Edisonstraat 21 te Zwolle is breed inzetbaar als bedrijfsruimte. Het betreft hier bestaande bouw uit 2018. Een energielabel is niet verplicht. Het pand beschikt over één of meerdere voorzieningen waaronder lichtstraten, overheaddeuren en betonvloer. Deze bedrijfsruimte heeft een oppervlakte van 2.300 m².
Op 31 mei 2023 om 13:27 is de politie uitgereden naar Edisonstraat te Zwolle vanwege een aanrijding met letsel....
Meld je dan GRATIS aan voor de Oozo Alert service voor Bedrijventerrein Marslanden-Zuid
Instellen
© 2012 - 2025 OOZO.nl - info@oozo.nl - Gegevens verwijderen? | Disclaimer | Privacy statement XS SM MD LG