Postcode 8061GE betreft de straat Burgemeester Royerplein in Zwartewaterland, Hasselt Kern. Ook zo benieuwd wat er allemaal in postcode 8061GE gebeurt? Wat waren die sirenes die ik net langs hoorde komen? Heeft mijn buurman wel een kapvergunning aangevraagd voor die boom in zijn voortuin? Is de bakker aan de overkant van mijn straat echt failliet? Vind het allemaal op OOZO.nl waar alle 112 meldingen, vergunningen, faillissementen en andere informatie over postcode 8061GE 24 uur per dag wordt bijgewerkt!
Dit bedrijfspand op het adres Burgemeester Royerplein 1 te Hasselt is geschikt als winkelruimte. Het betreft hier bestaande bouw uit 1991. Een energielabel is niet beschikbaar. De geschatte waarde van dit bedrijfsobject is 295.000 euro. Deze winkelruimte heeft een oppervlakte van 200 m² (in units vanaf 25 m²) en bestaat uit 1 bouwlaag.
De onderneming Fimola Techniek is gevestigd op Burgemeester Royerplein 3 te Hasselt en is actief in de branche Overige gespecialiseerde werkzaamheden in de bouw n.e.g..
Het adres van deze woning uit 1991 is Burgemeester Royerplein 3 te Hasselt. Het pand heeft een oppervlakte van 115m² en heeft 5 kamers kamers waarvan 3 slaapkamers. De geschatte waarde van deze woning is € 395.000.
De besloten vennootschap Zwartewaterland Assuranti?n B.V. is gevestigd op Burgemeester Royerplein 8 te Hasselt en is actief in de branche assurantietussenpersonen.
De vennootschap onder firma Apothekersgroep West-Overijssel V.O.F. is gevestigd op Burgemeester Royerplein 1 te Hasselt en is actief in de branche apotheken.
In de nacht van zaterdag op zondag 3 september 2023 om 00:45 is de brandweer met gepaste spoed uitgereden naar Burgemeester Royerplein te Hasselt vanwege een buitenbrand....
De besloten vennootschap Apotheek De Veenhorst B.V. is gevestigd op Burgemeester Royerplein 1 te Hasselt en is actief in de branche apotheken.
De onderneming Salide is gevestigd op Burgemeester Royerplein 4 te Hasselt en is actief in de branche Detailhandel via postorder en internet.
Omgevingsvergunning - Verleende omgevingsvergunning Burgemeester Royerplein 17, 8061 GE te Hassel...
Omgevingsvergunning - Verleende omgevingsvergunning Burgemeester Royerplein 11, 8061 GE te Hasselt
Op 24 augustus 2015 om 17:59 is de brandweer met gepaste spoed uitgereden naar Burgemeester Royerplein 6 te Hasselt....
Verkeersbesluit instellen parkeerverbod op een gedeelte van de Kaai te Hasselt ten behoeve van ee...
Omgevingsvergunning - Aanvraag omgevingsvergunning Burgemeester Royerplein 8, 8061 GE te Hasselt
Meldingen - Sloopmelding Burgemeester Royerplein 8, 8061 GE te Hasselt
Meld je dan GRATIS aan voor de Oozo Alert service voor Hasselt Kern
Instellen
© 2012 - 2025 OOZO.nl - info@oozo.nl - Gegevens verwijderen? | Disclaimer | Privacy statement XS SM MD LG