Postcode 8064BV betreft de straat Van der Meulenstraat in Zwartewaterland, Achter het Singel. Ook zo benieuwd wat er allemaal in postcode 8064BV gebeurt? Wat waren die sirenes die ik net langs hoorde komen? Heeft mijn buurman wel een kapvergunning aangevraagd voor die boom in zijn voortuin? Is de bakker aan de overkant van mijn straat echt failliet? Vind het allemaal op OOZO.nl waar alle 112 meldingen, vergunningen, faillissementen en andere informatie over postcode 8064BV 24 uur per dag wordt bijgewerkt!
Het adres van deze woning is van der Meulenstraat 11 te Zwartsluis. Het pand heeft een oppervlakte van 92m² en een perceeloppervlakte van 177m² en heeft 3 kamers kamers waarvan 2 slaapkamers. De geschatte waarde van deze woning is € 325.000.
De onderneming Schuite's Sign was gevestigd op Van der Meulenstraat 9 te Zwartsluis en was actief in de branche Reclamebureaus.
Sloopmelding Van der Meulerstraat 11, 8064 BV te Zwartsluis
De onderneming Wout Siertsema is gevestigd op Van der Meulenstraat 5 te Zwartsluis en is actief in de branche Productie van films (geen televisiefilms).
Verleende omgevingsvergunning voor het uitbreiden en aanpassen van de woning; Meulenstraat 17, 80...
Aanvraag omgevingsvergunning Van der Meulenstraat 17, 8064 BV te Zwartsluis
De besloten vennootschap Corné Holding B.V. is gevestigd op Van der Meulenstraat 13 te Zwartsluis en is actief in de branche Holdings (geen financiële).
Sloopmelding van der Meulenstraat 13, 8064 BV te Zwartsluis
Het adres van deze woning uit 1930 is van der Meulenstraat 3 te Zwartsluis. Het pand heeft een oppervlakte van 71m² en een perceeloppervlakte van 138m² en heeft 3 kamers kamers waarvan 2 slaapkamers. De geschatte waarde van deze woning is € 167.500.
De onderneming Lassche project- en woningstoffering is gevestigd op van der Meulenstraat 3 te Zwartsluis en is actief in de branche Afwerking van vloeren en wanden.
Meld je dan GRATIS aan voor de Oozo Alert service voor Achter het Singel
Instellen
© 2012 - 2025 OOZO.nl - info@oozo.nl - Gegevens verwijderen? | Disclaimer | Privacy statement XS SM MD LG