Postcode 8064GD betreft de straat De Tjalk in Zwartewaterland, De Nieuwesluis. Ook zo benieuwd wat er allemaal in postcode 8064GD gebeurt? Wat waren die sirenes die ik net langs hoorde komen? Heeft mijn buurman wel een kapvergunning aangevraagd voor die boom in zijn voortuin? Is de bakker aan de overkant van mijn straat echt failliet? Vind het allemaal op OOZO.nl waar alle 112 meldingen, vergunningen, faillissementen en andere informatie over postcode 8064GD 24 uur per dag wordt bijgewerkt!
De onderneming Setting.by.Maaike is gevestigd op De Tjalk 5 te Zwartsluis.
De onderneming Timmer en montagebedrijf H. De Lange is gevestigd op De Tjalk 5 te Zwartsluis en is actief in de branche Bouwtimmeren.
Het adres van deze woning is De Tjalk 15 te Zwartsluis. Het pand heeft een oppervlakte van 120m² en een perceeloppervlakte van 144m² en heeft 4 kamers kamers waarvan 3 slaapkamers. De geschatte waarde van deze woning is € 122.500.
Het adres van deze woning is De Tjalk 5 te Zwartsluis. Het pand heeft een oppervlakte van 120m² en een perceeloppervlakte van 152m² en heeft 4 kamers kamers waarvan 3 slaapkamers. De geschatte waarde van deze woning is € 119.500.
De onderneming van den Berg multidiensten is gevestigd op De Tjalk 19 te ZWARTSLUIS en is actief in de branche Reparatie en onderhoud van machines voor een specifieke bedrijfstak.
Meld je dan GRATIS aan voor de Oozo Alert service voor De Nieuwesluis
Instellen
© 2012 - 2025 OOZO.nl - info@oozo.nl - Gegevens verwijderen? | Disclaimer | Privacy statement XS SM MD LG