Postcode 8081KN betreft de straat Schokkerstraat in Elburg, Elburg De Vrijheid. Ook zo benieuwd wat er allemaal in postcode 8081KN gebeurt? Wat waren die sirenes die ik net langs hoorde komen? Heeft mijn buurman wel een kapvergunning aangevraagd voor die boom in zijn voortuin? Is de bakker aan de overkant van mijn straat echt failliet? Vind het allemaal op OOZO.nl waar alle 112 meldingen, vergunningen, faillissementen en andere informatie over postcode 8081KN 24 uur per dag wordt bijgewerkt!
Het adres van deze woning uit 1982 is Schokkerstraat 129 te Elburg. Het pand heeft een oppervlakte van 101m² en een perceeloppervlakte van 138m² en heeft 5 kamers kamers waarvan 3 slaapkamers. De geschatte waarde van deze woning is € 359.000.
De onderneming SanneCare is gevestigd op Schokkerstraat 109 te Elburg en is actief in de branche Ondersteuning en begeleiding van gehandicapten.
De vennootschap onder firma Wijnne Administratie & Accountancy is gevestigd op Schokkerstraat 109 te Elburg en is actief in de branche Accountants-administratieconsulenten.
Gemeente Elburg - gereserveerde gehandicaptenparkeerplaats - Boeg/Schokkerstraat
De onderneming Wijnne Administratie & Accountancy is gevestigd op Schokkerstraat 109 te Elburg en is actief in de branche Accountants-administratieconsulenten.
Het adres van deze woning uit 1983 is Schokkerstraat 111 te Elburg. Het pand heeft een oppervlakte van 106m² en een perceeloppervlakte van 135m² en heeft 5 kamers kamers waarvan 4 slaapkamers. De geschatte waarde van deze woning is € 225.000.
Het adres van deze woning uit 1981 is Schokkerstraat 103 te Elburg. Het pand heeft een oppervlakte van 120m² en een perceeloppervlakte van 161m² en heeft 6 kamers kamers waarvan 4 slaapkamers. De geschatte waarde van deze woning is € 212.500.
De onderneming LeefEcht! is gevestigd op Schokkerstraat 111 te Elburg en is actief in de branche Preventieve gezondheidszorg (geen arbobegeleiding).
Het adres van deze woning uit 1985 is Schokkerstraat 109 te Elburg. Het pand heeft een oppervlakte van 100m² en een perceeloppervlakte van 135m² en heeft 6 kamers kamers waarvan 5 slaapkamers. De geschatte waarde van deze woning is € 224.500.
De onderneming ABQC is gevestigd op Schokkerstraat 111 te ELBURG en is actief in de branche Ontwikkelen, produceren en uitgeven van software.
De onderneming R.H. Jonker is gevestigd op Schokkerstraat 99 te Elburg en is actief in de branche Dienstverlening voor het fokken en houden van dieren.
Meld je dan GRATIS aan voor de Oozo Alert service voor Elburg De Vrijheid
Instellen
© 2012 - 2025 OOZO.nl - info@oozo.nl - Gegevens verwijderen? | Disclaimer | Privacy statement XS SM MD LG