Postcode 8102AA betreft de straat Ceintuurbaan in Raalte, Blekkershoek. Ook zo benieuwd wat er allemaal in postcode 8102AA gebeurt? Wat waren die sirenes die ik net langs hoorde komen? Heeft mijn buurman wel een kapvergunning aangevraagd voor die boom in zijn voortuin? Is de bakker aan de overkant van mijn straat echt failliet? Vind het allemaal op OOZO.nl waar alle 112 meldingen, vergunningen, faillissementen en andere informatie over postcode 8102AA 24 uur per dag wordt bijgewerkt!
Het adres van deze woning uit 1957 is Ceintuurbaan 2a te Raalte. Het pand heeft een oppervlakte van 107m² en een perceeloppervlakte van 366m² en heeft 5 kamers kamers waarvan 4 slaapkamers. De geschatte waarde van deze woning is € 350.000.
De onderneming Lo zorgt is gevestigd op Ceintuurbaan 14 te Raalte en is actief in de branche Ambulante jeugdzorg.
Het adres van deze woning uit 1960 is Ceintuurbaan 1 te Raalte. Het pand heeft een oppervlakte van 155m² en een perceeloppervlakte van 460m² en heeft 7 kamers kamers waarvan 4 slaapkamers. De geschatte waarde van deze woning is € 350.000.
Op 9 februari 2017 om 08:38 is de politie met gepaste spoed uitgereden naar Ceintuurbaan 15 te Raalte....
Aanvraag omgevingsvergunning met reguliere voorbereiding
Meld je dan GRATIS aan voor de Oozo Alert service voor Blekkershoek
Instellen
© 2012 - 2025 OOZO.nl - info@oozo.nl - Gegevens verwijderen? | Disclaimer | Privacy statement XS SM MD LG