Postcode 8251LB betreft de straat De Schalm in Dronten, Oud-Dronten. Ook zo benieuwd wat er allemaal in postcode 8251LB gebeurt? Wat waren die sirenes die ik net langs hoorde komen? Heeft mijn buurman wel een kapvergunning aangevraagd voor die boom in zijn voortuin? Is de bakker aan de overkant van mijn straat echt failliet? Vind het allemaal op OOZO.nl waar alle 112 meldingen, vergunningen, faillissementen en andere informatie over postcode 8251LB 24 uur per dag wordt bijgewerkt!
De onderneming JSU management is gevestigd op De Schalm 35 te Dronten en is actief in de branche Advisering op het gebied van management en bedrijfsvoering (geen public relations en organisatie-adv.
Het adres van deze woning uit 1974 is De Schalm 41 te Dronten. Het pand heeft een oppervlakte van 134m² en een perceeloppervlakte van 323m² en heeft 5 kamers kamers waarvan 4 slaapkamers. De geschatte waarde van deze woning is € 470.000.
Het adres van deze woning uit 1975 is De Schalm 39 te Dronten. Het pand heeft een oppervlakte van 130m² en een perceeloppervlakte van 401m² en heeft 6 kamers kamers waarvan 5 slaapkamers. De geschatte waarde van deze woning is € 409.000.
Het adres van deze woning uit 1975 is De Schalm 5 te Dronten. Het pand heeft een oppervlakte van 126m² en een perceeloppervlakte van 215m² en heeft 5 kamers kamers waarvan 3 slaapkamers. De geschatte waarde van deze woning is € 385.000.
Het adres van deze woning uit 1975 is De Schalm 19 te Dronten. Het pand heeft een oppervlakte van 146m² en een perceeloppervlakte van 198m² en heeft 5 kamers kamers waarvan 3 slaapkamers. De geschatte waarde van deze woning is € 375.000.
Het adres van deze woning uit 1975 is De Schalm 9 te Dronten. Het pand heeft een oppervlakte van 137m² en een perceeloppervlakte van 262m² en heeft 6 kamers kamers waarvan 5 slaapkamers. De geschatte waarde van deze woning is € 450.000.
De onderneming Farlake Productions is gevestigd op De Schalm 7 te Dronten en is actief in de branche Maken en uitgeven van geluidsopnamen.
Verlenen voor plaatsen van dakkapellen
De onderneming Neefje van de Brouwer was gevestigd op De Schalm 7 te Dronten en was actief in de branche Groothandel in voedings- en genotmiddelen algemeen assortiment.
Het adres van deze woning uit 1975 is De Schalm 35 te Dronten. Het pand heeft een oppervlakte van 124m² en een perceeloppervlakte van 401m² en heeft 7 kamers kamers waarvan 6 slaapkamers. De geschatte waarde van deze woning is € 267.500.
Het adres van deze woning uit 1978 is De Schalm 37 te Dronten. Het pand heeft een oppervlakte van 145m² en een perceeloppervlakte van 401m² en heeft 6 kamers kamers waarvan 5 slaapkamers. De geschatte waarde van deze woning is € 282.500.
In de nacht van zaterdag op zondag 21 juli 2013 om 03:08 is de brandweer met grote spoed uitgereden naar De Schalm 25 te Dronten....
De onderneming Bongertman is gevestigd op De Schalm 23 te Dronten en is actief in de branche Schrijven en overige scheppende kunst.
Meld je dan GRATIS aan voor de Oozo Alert service voor Oud-Dronten
Instellen
© 2012 - 2025 OOZO.nl - info@oozo.nl - Gegevens verwijderen? | Disclaimer | Privacy statement XS SM MD LG