Postcode 8256DM betreft de straat Het Gareel in Dronten, De Baan. Ook zo benieuwd wat er allemaal in postcode 8256DM gebeurt? Wat waren die sirenes die ik net langs hoorde komen? Heeft mijn buurman wel een kapvergunning aangevraagd voor die boom in zijn voortuin? Is de bakker aan de overkant van mijn straat echt failliet? Vind het allemaal op OOZO.nl waar alle 112 meldingen, vergunningen, faillissementen en andere informatie over postcode 8256DM 24 uur per dag wordt bijgewerkt!
De onderneming Oostwal Services is gevestigd op Het Gareel 11 te Biddinghuizen en is actief in de branche Overige zakelijke dienstverlening, n.e.g..
De maatschap Maatschap Rijk-Hartkamp is gevestigd op Het Gareel 8 te Biddinghuizen en is actief in de branche Akker- en/of tuinbouw in combinatie met het fokken en houden van dieren.
Het adres van deze woning uit 1977 is Het Gareel 10 te Biddinghuizen. Het pand heeft een oppervlakte van 106m² en een perceeloppervlakte van 131m² en heeft 5 kamers kamers waarvan 4 slaapkamers. De geschatte waarde van deze woning is € 305.000.
Het adres van deze woning uit 1977 is Het Gareel 8 te Biddinghuizen. Het pand heeft een oppervlakte van 144m² en een perceeloppervlakte van 265m² en heeft 6 kamers kamers waarvan 5 slaapkamers. De geschatte waarde van deze woning is € 300.000.
De onderneming Titha's Taarten is gevestigd op Het Gareel 18 te Biddinghuizen en is actief in de branche Vervaardiging van brood en vers banketbakkerswerk.
De vennootschap onder firma Wega Software is gevestigd op Het Gareel 5 te Biddinghuizen en is actief in de branche Ontwikkelen, produceren en uitgeven van software.
De onderneming Nellies is gevestigd op Het Gareel 3 te Biddinghuizen en is actief in de branche Detailhandel via postorder en internet.
Op 21 september 2019 om 11:49 is de brandweer met grote spoed uitgereden naar Het Gareel te Biddinghuizen....
De onderneming Wega Automatisering B.V. is gevestigd op Het Gareel 5 te Biddinghuizen en is actief in de branche Lease van niet-financiële immateriële activa.
Op 4 december 2016 om 17:51 is de ambulancedienst met grote spoed uitgereden naar Het Gareel 18 te Biddinghuizen....
De onderneming Huize Puur is gevestigd op Het Gareel 8 te BIDDINGHUIZEN en is actief in de branche Huizen en dagverblijven voor verstandelijk gehandicapten en psychiatrische cliënten.
De onderneming De Polder Importeur is gevestigd op Het Gareel 8 te BIDDINGHUIZEN en is actief in de branche Handel in en reparatie van personenauto’s en lichte bedrijfsauto’s (geen import van nieuwe).
De onderneming WEGA Automatisering is gevestigd op Het Gareel 5 te Biddinghuizen en is actief in de branche Ontwikkelen, produceren en uitgeven van software.
De onderneming De Kleine Allrounder is gevestigd op Het Gareel 24 te Biddinghuizen en is actief in de branche Algemene burgerlijke en utiliteitsbouw.
Meld je dan GRATIS aan voor de Oozo Alert service voor De Baan
Instellen
© 2012 - 2025 OOZO.nl - info@oozo.nl - Gegevens verwijderen? | Disclaimer | Privacy statement XS SM MD LG