Postcode 8256DP betreft de straat De Koets in Dronten, De Baan. Ook zo benieuwd wat er allemaal in postcode 8256DP gebeurt? Wat waren die sirenes die ik net langs hoorde komen? Heeft mijn buurman wel een kapvergunning aangevraagd voor die boom in zijn voortuin? Is de bakker aan de overkant van mijn straat echt failliet? Vind het allemaal op OOZO.nl waar alle 112 meldingen, vergunningen, faillissementen en andere informatie over postcode 8256DP 24 uur per dag wordt bijgewerkt!
Het adres van deze woning uit 1981 is De Koets 19 te Biddinghuizen. Het pand heeft een oppervlakte van 116m² en een perceeloppervlakte van 135m² en heeft 4 kamers kamers waarvan 3 slaapkamers. De geschatte waarde van deze woning is € 315.000.
De vennootschap onder firma Dutch Bouw VOF is gevestigd op De Koets 6 te Biddinghuizen en is actief in de branche Algemene burgerlijke en utiliteitsbouw.
De onderneming Lakibud is gevestigd op De Koets 9 te Biddinghuizen en is actief in de branche Algemene burgerlijke en utiliteitsbouw.
De onderneming arbibud is gevestigd op De Koets 9 te Biddinghuizen en is actief in de branche Algemene burgerlijke en utiliteitsbouw.
De vereniging BAS-BUDO is gevestigd op De Koets 14 te Biddinghuizen en is actief in de branche Kracht- en vechtsport.
Het adres van deze woning uit 1982 is De Koets 12 te Biddinghuizen. Het pand heeft een oppervlakte van 131m² en een perceeloppervlakte van 357m² en heeft 6 kamers kamers waarvan 4 slaapkamers. De geschatte waarde van deze woning is € 350.000.
Het adres van deze woning uit 1979 is De Koets 4 te Biddinghuizen. Het pand heeft een oppervlakte van 109m² en een perceeloppervlakte van 120m² en heeft 5 kamers kamers waarvan 4 slaapkamers. De geschatte waarde van deze woning is € 199.900.
De onderneming Istvan klussenbedrijf is gevestigd op De Koets 6 te Biddinghuizen en is actief in de branche Algemene burgerlijke en utiliteitsbouw.
De onderneming Safo Dienstverlening was gevestigd op De Koets 6 te Biddinghuizen en was actief in de branche Algemene burgerlijke en utiliteitsbouw.
Het adres van deze woning uit 1981 is De Koets 8 te Biddinghuizen. Het pand heeft 6 kamers kamers waarvan 4 slaapkamers. De geschatte waarde van deze woning is € 168.500.
Op 17 mei 2018 om 08:34 is de brandweer met gepaste spoed uitgereden naar De Koets 14 te Biddinghuizen....
Het adres van deze woning uit 1979 is De Koets 6 te Biddinghuizen. Het pand heeft een oppervlakte van 110m² en een perceeloppervlakte van 203m² en heeft 5 kamers kamers waarvan 4 slaapkamers. De geschatte waarde van deze woning is € 169.500.
Op 24 april 2016 om 17:16 is de ambulancedienst met grote spoed uitgereden naar De Koets 17 te Biddinghuizen....
Gehandicaptenparkeerplaats: Burgemeester en wethouders van de gemeente Dronten;
De onderneming Van Koot Freelance Stoffering is gevestigd op De Koets 7 te Biddinghuizen en is actief in de branche Afwerking van vloeren en wanden.
Meld je dan GRATIS aan voor de Oozo Alert service voor De Baan
Instellen
© 2012 - 2025 OOZO.nl - info@oozo.nl - Gegevens verwijderen? | Disclaimer | Privacy statement XS SM MD LG