Postcode 8281AG betreft de straat Langestraat in Zwartewaterland, Genemuiden Kern. Ook zo benieuwd wat er allemaal in postcode 8281AG gebeurt? Wat waren die sirenes die ik net langs hoorde komen? Heeft mijn buurman wel een kapvergunning aangevraagd voor die boom in zijn voortuin? Is de bakker aan de overkant van mijn straat echt failliet? Vind het allemaal op OOZO.nl waar alle 112 meldingen, vergunningen, faillissementen en andere informatie over postcode 8281AG 24 uur per dag wordt bijgewerkt!
De besloten vennootschap AD Techniek B.V. is gevestigd op Langestraat 55 te Genemuiden en is actief in de branche Ingenieurs en overig technisch ontwerp en advies.
De besloten vennootschap Holding Bakker B.V. is gevestigd op Langestraat 59 te Genemuiden en is actief in de branche Holdings (geen financiële).
De vereniging VvE v/h gebouw Langestraat 67-69 Genemuiden is gevestigd op Langestraat 67-69 te Genemuiden en is actief in de branche Overige belangenbehartiging n.e.g..
Het adres van deze woning uit 1964 is Langestraat 55 te Genemuiden. Het pand heeft een oppervlakte van 124m² en een perceeloppervlakte van 323m² en heeft 5 kamers kamers waarvan 4 slaapkamers. De geschatte waarde van deze woning is € 495.000.
Beschikking maatwerkvoorschriften reguliere procedure; Langestraat 75, 8281 AG te Genemuiden
Melding Activiteitenbesluit Langestraat 75, 8281 AG te Genemuiden
De onderneming Adam Barbershop is gevestigd op Langestraat 75 te Genemuiden en is actief in de branche Haarverzorging.
Het adres van deze woning uit 1959 is Langestraat 73 te Genemuiden. Het pand heeft een oppervlakte van 158m² en een perceeloppervlakte van 279m² en heeft 4 kamers kamers waarvan 3 slaapkamers. De geschatte waarde van deze woning is € 285.000.
Het adres van deze woning uit 1911 is Langestraat 71 te Genemuiden. Het pand heeft een oppervlakte van 165m² en een perceeloppervlakte van 342m² en heeft 5 kamers kamers waarvan 3 slaapkamers. De geschatte waarde van deze woning is € 265.000.
Het adres van deze woning is Langestraat 7577 te Genemuiden. Het pand heeft een oppervlakte van 195m² en een perceeloppervlakte van 122m² en heeft 6 kamers kamers waarvan 4 slaapkamers. De geschatte waarde van deze woning is € 217.500.
Het adres van deze woning is Langestraat 75en 77 te Genemuiden. Het pand heeft een oppervlakte van 195m² en een perceeloppervlakte van 122m² en heeft 6 kamers kamers waarvan 4 slaapkamers. De geschatte waarde van deze woning is € 217.500.
Op 21 april 2016 om 15:58 is de brandweer met grote spoed uitgereden naar Langestraat 69 te Genemuiden....
Omgevingsvergunning - Aanvraag omgevingsvergunning Langestraat 65, 8281 AG te Genemuiden
Het adres van deze woning is Langestraat 69 te Genemuiden. Het pand heeft een oppervlakte van 99m² en heeft 3 kamers kamers waarvan 2 slaapkamers. De geschatte waarde van deze woning is € 269.500.
De onderneming Kapsalon Van der Haar is gevestigd op Langestraat 51 te Genemuiden en is actief in de branche Haar- en schoonheidsverzorging.
Meld je dan GRATIS aan voor de Oozo Alert service voor Genemuiden Kern
Instellen
© 2012 - 2025 OOZO.nl - info@oozo.nl - Gegevens verwijderen? | Disclaimer | Privacy statement XS SM MD LG