Postcode 8302BX betreft de straat Distelstraat in Noordoostpolder, Emmeloord-Centrum-Centrum West. Ook zo benieuwd wat er allemaal in postcode 8302BX gebeurt? Wat waren die sirenes die ik net langs hoorde komen? Heeft mijn buurman wel een kapvergunning aangevraagd voor die boom in zijn voortuin? Is de bakker aan de overkant van mijn straat echt failliet? Vind het allemaal op OOZO.nl waar alle 112 meldingen, vergunningen, faillissementen en andere informatie over postcode 8302BX 24 uur per dag wordt bijgewerkt!
De onderneming Joyce Boot advies & begeleiding is gevestigd op Distelstraat 25 te Emmeloord en is actief in de branche Studiebegeleiding, vorming en onderwijs n.e.g..
Het adres van deze woning uit 1955 is Distelstraat 27 te Emmeloord. Het pand heeft een oppervlakte van 80m² en een perceeloppervlakte van 160m² en heeft 5 kamers kamers waarvan 3 slaapkamers. De geschatte waarde van deze woning is € 249.500.
De vennootschap onder firma Woozer is gevestigd op Distelstraat 19 te Emmeloord en is actief in de branche Detailhandel via postorder en internet.
Het adres van deze woning uit 1955 is Distelstraat 31 te Emmeloord. Het pand heeft een oppervlakte van 80m² en een perceeloppervlakte van 339m² en heeft 4 kamers kamers waarvan 3 slaapkamers. De geschatte waarde van deze woning is € 235.000.
Meld je dan GRATIS aan voor de Oozo Alert service voor Emmeloord-Centrum-Centrum West
Instellen
© 2012 - 2025 OOZO.nl - info@oozo.nl - Gegevens verwijderen? | Disclaimer | Privacy statement XS SM MD LG