Postcode 8302PL betreft de straat Duiveland in Noordoostpolder, Emmeloord-de Erven. Ook zo benieuwd wat er allemaal in postcode 8302PL gebeurt? Wat waren die sirenes die ik net langs hoorde komen? Heeft mijn buurman wel een kapvergunning aangevraagd voor die boom in zijn voortuin? Is de bakker aan de overkant van mijn straat echt failliet? Vind het allemaal op OOZO.nl waar alle 112 meldingen, vergunningen, faillissementen en andere informatie over postcode 8302PL 24 uur per dag wordt bijgewerkt!
De onderneming Nanny-MissEpril is gevestigd op Duiveland 31 te Emmeloord en is actief in de branche Kinderopvang en peuterspeelzaalwerk.
Het adres van deze woning uit 1999 is Duiveland 37 te Emmeloord. Het pand heeft een oppervlakte van 129m² en een perceeloppervlakte van 290m² en heeft 5 kamers kamers waarvan 4 slaapkamers. De geschatte waarde van deze woning is € 259.500.
De onderneming Kinderopvang op een klein stationnetje is gevestigd op Duiveland 13 te EMMELOORD en is actief in de branche Kinderopvang.
De onderneming Top-Werken is gevestigd op Duiveland 35 te Emmeloord en is actief in de branche Bouwtimmeren.
Meld je dan GRATIS aan voor de Oozo Alert service voor Emmeloord-de Erven
Instellen
© 2012 - 2026 OOZO.nl - info@oozo.nl - Gegevens verwijderen? | Disclaimer | Privacy statement XS SM MD LG