Postcode 8303CM betreft de straat Kometenhof in Noordoostpolder, Emmeloord-Revelsant-Zuid. Ook zo benieuwd wat er allemaal in postcode 8303CM gebeurt? Wat waren die sirenes die ik net langs hoorde komen? Heeft mijn buurman wel een kapvergunning aangevraagd voor die boom in zijn voortuin? Is de bakker aan de overkant van mijn straat echt failliet? Vind het allemaal op OOZO.nl waar alle 112 meldingen, vergunningen, faillissementen en andere informatie over postcode 8303CM 24 uur per dag wordt bijgewerkt!
De onderneming MYSporten is gevestigd op Saturnusstraat 142 te Emmeloord en is actief in de branche Dienstverlening voor de akker- en/of tuinbouw.
De onderneming Osik is gevestigd op Saturnusstraat 142 te Emmeloord en is actief in de branche Dienstverlening voor de akker- en/of tuinbouw.
De onderneming Loonbedrijf Hasan Dogan is gevestigd op Saturnusstraat 142 te Emmeloord en is actief in de branche Dienstverlening voor de akker- en/of tuinbouw.
De stichting Stichting Kometenbos is gevestigd op Kometenhof 7 te Emmeloord en is actief in de branche Overige belangenbehartiging n.e.g..
Het adres van deze woning uit 1977 is Kometenhof 9 te Emmeloord. Het pand heeft een oppervlakte van 180m² en een perceeloppervlakte van 302m² en heeft 7 kamers kamers waarvan 4 slaapkamers. De geschatte waarde van deze woning is € 350.000.
De onderneming Tennisschool Mark Riemersma is gevestigd op Kometenhof 1 te Emmeloord en is actief in de branche Overig sport- en recreatieonderwijs.
De besloten vennootschap A3N2E B.V. is gevestigd op Kometenhof 1 te Emmeloord en is actief in de branche Financiële holdings.
Kometenhof 1 te Emmeloord: omgevingsvergunning het plaatsen van een schutting.
De onderneming Klusbedrijf N. Steverink is gevestigd op Kometenhof 15 te Emmeloord en is actief in de branche Algemene burgerlijke en utiliteitsbouw.
De onderneming Agrarisch Loonbedrijf Yaren is gevestigd op Saturnusstraat 142 te Emmeloord en is actief in de branche Dienstverlening voor de akker- en/of tuinbouw.
De onderneming Habib is gevestigd op Saturnusstraat 142 te Emmeloord en is actief in de branche Dienstverlening voor de akker- en/of tuinbouw.
De onderneming Sezer Erdinch is gevestigd op Saturnusstraat 142 te Emmeloord en is actief in de branche Dienstverlening voor de akker- en/of tuinbouw.
De onderneming Farms Global is gevestigd op Saturnusstraat 142 te Emmeloord en is actief in de branche Dienstverlening voor de akker- en/of tuinbouw.
Het adres van deze woning is Kometenhof 1 te Emmeloord. Het pand heeft een oppervlakte van 155m² en een perceeloppervlakte van 373m² en heeft 5 kamers kamers waarvan 4 slaapkamers. De geschatte waarde van deze woning is € 274.000.
Op 28 november 2015 om 20:08 is de brandweer met grote spoed uitgereden naar Saturnusstraat 148 te Emmeloord....
Meld je dan GRATIS aan voor de Oozo Alert service voor Emmeloord-Revelsant-Zuid
Instellen
© 2012 - 2025 OOZO.nl - info@oozo.nl - Gegevens verwijderen? | Disclaimer | Privacy statement XS SM MD LG