Postcode 8303KL betreft de straat Oosterom in Noordoostpolder, Emmeloord-Espelervaart-Espelervaart West. Ook zo benieuwd wat er allemaal in postcode 8303KL gebeurt? Wat waren die sirenes die ik net langs hoorde komen? Heeft mijn buurman wel een kapvergunning aangevraagd voor die boom in zijn voortuin? Is de bakker aan de overkant van mijn straat echt failliet? Vind het allemaal op OOZO.nl waar alle 112 meldingen, vergunningen, faillissementen en andere informatie over postcode 8303KL 24 uur per dag wordt bijgewerkt!
De vereniging ONS Noordoostpolder is gevestigd op Oosterom 19 te Emmeloord en is actief in de branche Politieke organisaties.
Op 28 januari 2025 om 07:49 is de traumahelikopter met grote spoed uitgevlogen naar Oosterom te Emmeloord....
Op 28 januari 2025 om 07:39 is de brandweer met gepaste spoed uitgereden naar Oosterom te Emmeloord....
Op 30 augustus 2024 om 11:14 is de brandweer met grote spoed uitgereden naar Oosterom te Emmeloord vanwege een buitenbrand....
De onderneming Blackoutclothing is gevestigd op Oosterom 38 te Emmeloord en is actief in de branche Detailhandel via postorder en internet.
De onderneming Mooving Stories is gevestigd op Oosterom 10 te Emmeloord en is actief in de branche Productie van films (geen televisiefilms).
Het adres van deze woning uit 1977 is Oosterom 18 te Emmeloord. Het pand heeft een oppervlakte van 129m² en een perceeloppervlakte van 371m² en heeft 5 kamers kamers waarvan 3 slaapkamers. De geschatte waarde van deze woning is € 425.000.
De onderneming incoded is gevestigd op Oosterom 10 te Emmeloord en is actief in de branche Ontwikkelen, produceren en uitgeven van software.
Op 3 september 2022 om 11:46 is de brandweer zonder spoed uitgereden naar Oosterom te Emmeloord....
Op 3 september 2022 om 11:45 is de brandweer met grote spoed uitgereden naar Oosterom te Emmeloord....
Oosterom 42 te Emmeloord: omgevingsvergunning het plaatsen van een berging, overkapping en erfa...
Op 25 november 2019 om 09:38 is de brandweer met grote spoed uitgereden naar Oosterom te Emmeloord....
De onderneming JF Acting is gevestigd op Oosterom 10 te Emmeloord en is actief in de branche Beoefening van podiumkunst.
De onderneming Snel Automotive is gevestigd op Oosterom 32 te Emmeloord en is actief in de branche Overige specialistische zakelijke dienstverlening.
Het adres van deze woning uit 1977 is Oosterom 25 te Emmeloord. Het pand heeft een oppervlakte van 120m² en een perceeloppervlakte van 414m² en heeft 5 kamers kamers waarvan 3 slaapkamers. De geschatte waarde van deze woning is € 285.000.
Meld je dan GRATIS aan voor de Oozo Alert service voor Emmeloord-Espelervaart-Espelervaart West
Instellen
© 2012 - 2025 OOZO.nl - info@oozo.nl - Gegevens verwijderen? | Disclaimer | Privacy statement XS SM MD LG