Postcode 8304CP betreft de straat Warderhof in Noordoostpolder, Emmeloord-de Zuidert. Ook zo benieuwd wat er allemaal in postcode 8304CP gebeurt? Wat waren die sirenes die ik net langs hoorde komen? Heeft mijn buurman wel een kapvergunning aangevraagd voor die boom in zijn voortuin? Is de bakker aan de overkant van mijn straat echt failliet? Vind het allemaal op OOZO.nl waar alle 112 meldingen, vergunningen, faillissementen en andere informatie over postcode 8304CP 24 uur per dag wordt bijgewerkt!
Het adres van deze woning uit 1980 is Warderhof 9 te Emmeloord. Het pand heeft een oppervlakte van 102m² en een perceeloppervlakte van 140m² en heeft 5 kamers kamers waarvan 4 slaapkamers. De geschatte waarde van deze woning is € 295.000.
De vereniging Vereniging van Eigenaars Warderhof 15, 17 en 19 te Emmeloord is gevestigd op Warderhof 19 te Emmeloord en is actief in de branche Overige belangenbehartiging n.e.g..
De onderneming Suzanne was gevestigd op Warderhof 13 te Emmeloord en was actief in de branche Productie van films (geen televisiefilms).
De onderneming Humane Psychiatrische Zorg is gevestigd op Warderhof 31 te Emmeloord en is actief in de branche Thuiszorg.
Het adres van deze woning uit 1980 is Warderhof 17 te Emmeloord. Het pand heeft een oppervlakte van 85m² en heeft 3 kamers kamers waarvan 2 slaapkamers. De geschatte waarde van deze woning is € 205.000.
Warderhof 49 te Emmeloord: omgevingsvergunning 16 december 2020 het bouwen van een schuurtje n...
Warderhof 49 te Emmeloord: omgevingsvergunning het bouwen van een schuurtje naast de woning.
Het adres van deze woning uit 1980 is Warderhof 45 te Emmeloord. Het pand heeft een oppervlakte van 104m² en een perceeloppervlakte van 151m² en heeft 5 kamers kamers waarvan 3 slaapkamers. De geschatte waarde van deze woning is € 147.500.
Het adres van deze woning uit 1980 is Warderhof 21 te Emmeloord. Het pand heeft een oppervlakte van 110m² en een perceeloppervlakte van 138m² en heeft 5 kamers kamers waarvan 4 slaapkamers. De geschatte waarde van deze woning is € 142.500.
Op 26 juli 2013 om 10:57 is de brandweer met gepaste spoed uitgereden naar Warderhof 44 te Emmeloord....
Meld je dan GRATIS aan voor de Oozo Alert service voor Emmeloord-de Zuidert
Instellen
© 2012 - 2025 OOZO.nl - info@oozo.nl - Gegevens verwijderen? | Disclaimer | Privacy statement XS SM MD LG