Postcode 8307DK betreft de straat Noorderbocht in Noordoostpolder, Ens-woonkern. Ook zo benieuwd wat er allemaal in postcode 8307DK gebeurt? Wat waren die sirenes die ik net langs hoorde komen? Heeft mijn buurman wel een kapvergunning aangevraagd voor die boom in zijn voortuin? Is de bakker aan de overkant van mijn straat echt failliet? Vind het allemaal op OOZO.nl waar alle 112 meldingen, vergunningen, faillissementen en andere informatie over postcode 8307DK 24 uur per dag wordt bijgewerkt!
Het adres van deze woning uit 1993 is Noorderbocht 46 te Ens. Het pand heeft een oppervlakte van 147m² en een perceeloppervlakte van 450m² en heeft 6 kamers kamers waarvan 5 slaapkamers. De geschatte waarde van deze woning is € 375.000.
De onderneming Doggen Engineering is gevestigd op Noorderbocht 20 te Ens en is actief in de branche Ontwikkelen, produceren en uitgeven van software.
Het adres van deze woning uit 1992 is Noorderbocht 12 te Ens. Het pand heeft een oppervlakte van 138m² en een perceeloppervlakte van 305m² en heeft 7 kamers kamers waarvan 5 slaapkamers. De geschatte waarde van deze woning is € 285.000.
De onderneming Insnacked is gevestigd op Noorderbocht 12 te Ens en is actief in de branche Vervaardiging van overige voedingsmiddelen n.e.g..
De onderneming Montagne Engineering is gevestigd op Noorderbocht 12 te Ens en is actief in de branche Advisering op het gebied van management en bedrijfsvoering (geen public relations).
De onderneming Karel E. Klus is gevestigd op Noorderbocht 44 te Ens en is actief in de branche Handelsbemiddeling in machines, technische benodigdheden, schepen en vliegtuigen.
Meld je dan GRATIS aan voor de Oozo Alert service voor Ens-woonkern
Instellen
© 2012 - 2025 OOZO.nl - info@oozo.nl - Gegevens verwijderen? | Disclaimer | Privacy statement XS SM MD LG