Postcode 8309DB betreft de straat Bandelier in Noordoostpolder, Tollebeek-woonkern. Ook zo benieuwd wat er allemaal in postcode 8309DB gebeurt? Wat waren die sirenes die ik net langs hoorde komen? Heeft mijn buurman wel een kapvergunning aangevraagd voor die boom in zijn voortuin? Is de bakker aan de overkant van mijn straat echt failliet? Vind het allemaal op OOZO.nl waar alle 112 meldingen, vergunningen, faillissementen en andere informatie over postcode 8309DB 24 uur per dag wordt bijgewerkt!
De onderneming Sumus Umbra is gevestigd op Bandelier 4 te Tollebeek en is actief in de branche Winkels in dranken.
Op 9 januari 2023 om 14:04 is de brandweer met grote spoed uitgereden naar Bandelier te Tollebeek....
De onderneming energielabel-nop is gevestigd op Bandelier 12 te Tollebeek en is actief in de branche Overige zakelijke dienstverlening n.e.g..
Bandelier 20 te Tollebeek: omgevingsvergunning 21 juni 2022 het uitbreiden/veranderen van de w...
De onderneming Johanna's wax studio is gevestigd op Bandelier 3 te Tollebeek en is actief in de branche Schoonheidsverzorging, pedicures en manicures.
Bandelier 13 te Tollebeek: omgevingsvergunning het plaatsen van een dakkapel aan de voorzijde v...
De onderneming Silverpitt Maritime Services is gevestigd op Bandelier 18 te Tollebeek en is actief in de branche Dienstverlening voor vervoer over water.
Op 22 maart 2019 om 08:48 is de brandweer met gepaste spoed uitgereden naar Bandelier te Tollebeek....
De onderneming Nellinda Cakar was gevestigd op Bandelier 13 te Tollebeek en was actief in de branche Winkels in baby- en kinderkleding.
Het adres van deze woning uit 2010 is Bandelier 2 te Tollebeek. Het pand heeft een oppervlakte van 120m² en een perceeloppervlakte van 140m² en heeft 4 kamers kamers waarvan 3 slaapkamers. De geschatte waarde van deze woning is € 189.500.
Meld je dan GRATIS aan voor de Oozo Alert service voor Tollebeek-woonkern
Instellen
© 2012 - 2025 OOZO.nl - info@oozo.nl - Gegevens verwijderen? | Disclaimer | Privacy statement XS SM MD LG