Postcode 8334MC betreft de straat Bergweg in Steenwijkerland, Buitengebied Steenwijk Noord. Ook zo benieuwd wat er allemaal in postcode 8334MC gebeurt? Wat waren die sirenes die ik net langs hoorde komen? Heeft mijn buurman wel een kapvergunning aangevraagd voor die boom in zijn voortuin? Is de bakker aan de overkant van mijn straat echt failliet? Vind het allemaal op OOZO.nl waar alle 112 meldingen, vergunningen, faillissementen en andere informatie over postcode 8334MC 24 uur per dag wordt bijgewerkt!
De onderneming Hoeve Sonnevanck is gevestigd op Bergweg 67 te TUK en is actief in de branche Vervaardiging van kleding van leer.
De maatschap Maatschap van den Belt en Brommer is gevestigd op Bergweg 69 te TUK en is actief in de branche Fokken en houden van runderen (geen melkvee).
Het adres van deze woning uit 1885 is Bergweg 66 te Tuk. Het pand heeft een oppervlakte van 232m² en een perceeloppervlakte van 3400m² en heeft 10 kamers kamers waarvan 3 slaapkamers. De geschatte waarde van deze woning is € 875.000.
De onderneming Boer Brommer is gevestigd op Bergweg 69 te TUK en is actief in de branche Teelt van granen, peulvruchten en oliehoudende zaden.
De onderneming E.S. Robaard Dienstverlening is gevestigd op Bergweg 67 te TUK en is actief in de branche Dienstverlening voor het fokken en houden van dieren.
De onderneming JK Metal Solutions is gevestigd op Bergweg 69A te TUK en is actief in de branche Vervaardiging van metalen constructiewerken en delen daarvan.
Het is inmiddels traditie om het jaar af te sluiten met de bosuilenwandeling op de Woldberg. Het ...
De onderneming Hondenuitlaatservice Run & Fun is gevestigd op Bergweg 69A te TUK en is actief in de branche Overige dienstverlening n.e.g..
Het adres van deze woning uit 1964 is Bergweg 69 te Tuk. Het pand heeft een oppervlakte van 150m² en een perceeloppervlakte van 1100m² en heeft 5 kamers kamers waarvan 3 slaapkamers. De geschatte waarde van deze woning is € 399.000.
Tuk, Bergweg 70, veranderen inrichting van eenden naar geiten (22-12-2015) Reageren? Binnen 6 wek...
Van de volgende, niet vergunningplichtige bedrijven zijn meldingen ontvangen: Meldingen Activitei...
De onderneming Agrarischbedrijf A. Otten is gevestigd op Bergweg 70 te TUK en is actief in de branche Fokken en houden van schapen en geiten.
Tuk, Bergweg 66, kappen bomen (01-04-2015) Reageren? Binnen 6 weken na de datum tussen haakjes ku...
De vennootschap onder firma Haaksma & de Haan Uitvaartbegeleiding V.O.F. is gevestigd op Bergweg 66 te TUK en is actief in de branche Uitvaartverzorging.
Vergunning verleend aan Maatschap Robaard-Top voor het uitbreiden van een melkrundveehouderij, Be...
Meld je dan GRATIS aan voor de Oozo Alert service voor Buitengebied Steenwijk Noord
Instellen
© 2012 - 2025 OOZO.nl - info@oozo.nl - Gegevens verwijderen? | Disclaimer | Privacy statement XS SM MD LG