Postcode 8334MV betreft de straat Remmelinge in Steenwijkerland, Tuk. Ook zo benieuwd wat er allemaal in postcode 8334MV gebeurt? Wat waren die sirenes die ik net langs hoorde komen? Heeft mijn buurman wel een kapvergunning aangevraagd voor die boom in zijn voortuin? Is de bakker aan de overkant van mijn straat echt failliet? Vind het allemaal op OOZO.nl waar alle 112 meldingen, vergunningen, faillissementen en andere informatie over postcode 8334MV 24 uur per dag wordt bijgewerkt!
Het adres van deze woning uit 1970 is Remmelinge 20 te Tuk. Het pand heeft een oppervlakte van 104m² en een perceeloppervlakte van 246m² en heeft 6 kamers kamers waarvan 4 slaapkamers.
De stichting Stichting Gehandicaptenraad Steenwijkerland (GRS) is gevestigd op Remmelinge 20 te Tuk en is actief in de branche Overige belangenbehartiging n.e.g..
Het adres van deze woning uit 1971 is Remmelinge 2 te Tuk. Het pand heeft een oppervlakte van 109m² en een perceeloppervlakte van 421m² en heeft 4 kamers kamers waarvan 3 slaapkamers. De geschatte waarde van deze woning is € 419.000.
Het adres van deze woning uit 1970 is Remmelinge 28 te Tuk. Het pand heeft een oppervlakte van 132m² en een perceeloppervlakte van 312m² en heeft 5 kamers kamers waarvan 3 slaapkamers. De geschatte waarde van deze woning is € 300.000.
Het adres van deze woning uit 1974 is Remmelinge 8 te Tuk. Het pand heeft een oppervlakte van 168m² en een perceeloppervlakte van 1041m² en heeft 5 kamers kamers waarvan 4 slaapkamers. De geschatte waarde van deze woning is € 569.500.
Het adres van deze woning uit 1970 is Remmelinge 18 te Tuk. Het pand heeft een oppervlakte van 101m² en een perceeloppervlakte van 314m² en heeft 5 kamers kamers waarvan 4 slaapkamers. De geschatte waarde van deze woning is € 269.000.
VERLEENDE OMGEVINGSVERGUNNING (REGULIERE PROCEDURE)
Het adres van deze woning is Remmelinge 12 te Tuk. Het pand heeft een oppervlakte van 130m² en een perceeloppervlakte van 331m² en heeft 6 kamers kamers waarvan 5 slaapkamers. De geschatte waarde van deze woning is € 182.500.
De besloten vennootschap Powerframe B.V. is gevestigd op Remmelinge 12 te TUK en is actief in de branche Vervaardiging van metalen constructiewerken en delen daarvan.
De besloten vennootschap EMA Challenge B.V. is gevestigd op Remmelinge 12 te TUK en is actief in de branche Financiële holdings.
2 december 2013 Commissie bezwaar- en beroepschriften, Vendelweg 1, Steenwijk. Agenda: 19.00 uur:...
De onderneming EMA Design is gevestigd op Remmelinge 12 te Tuk en is actief in de branche Natuurwetenschappelijk speur- en ontwikkelingswerk (niet biotechnologisch).
Tuk, Remmelinge 8, wijzigen gevelbekleding (8-3)
Meld je dan GRATIS aan voor de Oozo Alert service voor Tuk
Instellen
© 2012 - 2025 OOZO.nl - info@oozo.nl - Gegevens verwijderen? | Disclaimer | Privacy statement XS SM MD LG