Postcode 8374KM betreft de straat Henric de Cranestraat in Steenwijkerland, Kuinre. Ook zo benieuwd wat er allemaal in postcode 8374KM gebeurt? Wat waren die sirenes die ik net langs hoorde komen? Heeft mijn buurman wel een kapvergunning aangevraagd voor die boom in zijn voortuin? Is de bakker aan de overkant van mijn straat echt failliet? Vind het allemaal op OOZO.nl waar alle 112 meldingen, vergunningen, faillissementen en andere informatie over postcode 8374KM 24 uur per dag wordt bijgewerkt!
De onderneming Nagi Service is gevestigd op Henric de Cranestraat 139 te Kuinre en is actief in de branche Dienstverlening voor de akker- en/of tuinbouw.
De onderneming MOLLAS is gevestigd op Henric de Cranestraat 139 te Kuinre en is actief in de branche Dienstverlening voor de akker- en/of tuinbouw.
Het adres van deze woning uit 1910 is Henric de Cranestraat 129 te Kuinre. Het pand heeft een oppervlakte van 138m² en een perceeloppervlakte van 349m² en heeft 6 kamers kamers waarvan 5 slaapkamers. De geschatte waarde van deze woning is € 495.000.
De onderneming Cihrem is gevestigd op Henric de Cranestraat 139 te Kuinre en is actief in de branche Dienstverlening voor de akker- en/of tuinbouw.
De onderneming MeliSSA is gevestigd op Henric de Cranestraat 139 te Kuinre en is actief in de branche Dienstverlening voor de akker- en/of tuinbouw.
De vereniging VCK '76 is gevestigd op Henric de Cranestraat 115 te Kuinre en is actief in de branche Zaalsport in teamverband.
De onderneming Kenrick van 't Hul dienstverlening is gevestigd op Henric de Cranestraat 125a te Kuinre en is actief in de branche Dienstverlening voor de akker- en/of tuinbouw.
De onderneming Sevigie Bermpat was gevestigd op Henric de Cranestraat 139 te Kuinre en was actief in de branche Dienstverlening voor de akker- en/of tuinbouw.
De onderneming Darmeni is gevestigd op Henric de Cranestraat 139 te Kuinre en is actief in de branche Dienstverlening voor de akker- en/of tuinbouw.
De onderneming ARQ1 is gevestigd op Henric de Cranestraat 139 te Kuinre en is actief in de branche Dienstverlening voor de akker- en/of tuinbouw.
De besloten vennootschap LionDisplay B.V. is gevestigd op Henric de Cranestraat 119 te Kuinre en is actief in de branche Overige zakelijke dienstverlening n.e.g..
De onderneming Pelevan was gevestigd op Henric de Cranestraat 139 te Kuinre en was actief in de branche Dienstverlening voor de akker- en/of tuinbouw.
De onderneming Emre Molla Amet is gevestigd op Henric de Cranestraat 139 te Kuinre en is actief in de branche Dienstverlening voor de akker- en/of tuinbouw.
De vennootschap onder firma Busra Erdem is gevestigd op Henric de Cranestraat 139 te Kuinre en is actief in de branche Dienstverlening voor de akker- en/of tuinbouw.
De besloten vennootschap Lignum Holding B.V. is gevestigd op Henric de Cranestraat 119 te Kuinre en is actief in de branche Holdings (geen financiële).
Meld je dan GRATIS aan voor de Oozo Alert service voor Kuinre
Instellen
© 2012 - 2025 OOZO.nl - info@oozo.nl - Gegevens verwijderen? | Disclaimer | Privacy statement XS SM MD LG