Postcode 8601BX betreft de straat Gedempte Pol in Súdwest-Fryslân, Sneek binnen de grachten. Ook zo benieuwd wat er allemaal in postcode 8601BX gebeurt? Wat waren die sirenes die ik net langs hoorde komen? Heeft mijn buurman wel een kapvergunning aangevraagd voor die boom in zijn voortuin? Is de bakker aan de overkant van mijn straat echt failliet? Vind het allemaal op OOZO.nl waar alle 112 meldingen, vergunningen, faillissementen en andere informatie over postcode 8601BX 24 uur per dag wordt bijgewerkt!
Het adres van deze woning uit 1962 is Gedempte Pol 25 te Sneek. Het pand heeft een oppervlakte van 103m² en een perceeloppervlakte van 215m² en heeft 7 kamers kamers waarvan 4 slaapkamers. De geschatte waarde van deze woning is € 472.500.
Dit bedrijfspand op het adres Gedempte Pol 23- 25 te Sneek is breed inzetbaar als bedrijfsruimte. Het betreft hier bestaande bouw uit 1940 met energielabel F. De geschatte waarde van dit bedrijfsobject is 472.500 euro. Het pand beschikt over één of meerdere voorzieningen waaronder lichtstraten, overheaddeuren, krachtstroom, betonvloer en toilet. Deze bedrijfsruimte heeft een oppervlakte van 175 m².
De onderneming De Beveiligings Partners B.V. is gevestigd op Gedempte Pol 15 te Sneek en is actief in de branche Particuliere beveiliging.
De onderneming Facility Noord B.V. is gevestigd op Gedempte Pol 15 te Sneek en is actief in de branche Facility management.
De onderneming RJJ Holding B.V. is gevestigd op Gedempte Pol 15 te Sneek en is actief in de branche Holdings (geen financiële).
De onderneming NYP Sneek is gevestigd op Gedempte Pol 9 te Sneek en is actief in de branche Cafetaria’s, lunchrooms, snackbars, eetkramen e.d..
De onderneming VIP kapsalon is gevestigd op Gedempte Pol 21 te Sneek en is actief in de branche Haarverzorging.
De onderneming Hijabi heaven is gevestigd op Gedempte Pol 15 te Sneek en is actief in de branche Winkels in dameskleding.
De besloten vennootschap Inspiract B.V. is gevestigd op Gedempte Pol 17 te Sneek en is actief in de branche Ontwikkelen, produceren en uitgeven van software.
Het adres van deze woning is Gedempte Pol 1 te Sneek. Het pand heeft een oppervlakte van 210m² en een perceeloppervlakte van 59m² en heeft 6 kamers kamers. De geschatte waarde van deze woning is € 349.500.
Dit bedrijfspand op het adres Gedempte Pol 1 te Sneek is geschikt als winkelruimte. Het betreft hier bestaande bouw . Een energielabel is niet beschikbaar. De geschatte waarde van dit bedrijfsobject is 349.500 euro. Deze winkelruimte heeft een oppervlakte van 210 m² en bestaat uit 5 bouwlagen.
De onderneming Vip Barbershop Sneek is gevestigd op Gedempte Pol 21 te Sneek en is actief in de branche Haarverzorging.
De besloten vennootschap Tineke Boersma B.V. is gevestigd op Gedempte Pol 17 te Sneek en is actief in de branche Organisatie-adviesbureaus.
De besloten vennootschap Tineke Boersma Beheer B.V. is gevestigd op Gedempte Pol 17 te Sneek en is actief in de branche Financiële holdings.
Dit bedrijfspand op het adres Gedempte Pol 5 te Sneek is geschikt als kantoorruimte. Het betreft hier bestaande bouw uit 1920. Een energielabel is niet beschikbaar. Het pand beschikt over één of meerdere voorzieningen waaronder inbouwarmaturen, te openen ramen, systeemplafond, toilet en pantry. Deze kantoorruimte heeft een oppervlakte van 206 m² en bestaat uit 1 bouwlaag.
Meld je dan GRATIS aan voor de Oozo Alert service voor Sneek binnen de grachten
Instellen
© 2012 - 2025 OOZO.nl - info@oozo.nl - Gegevens verwijderen? | Disclaimer | Privacy statement XS SM MD LG