Postcode 8601ET betreft de straat Lange Veemarktstraat in Súdwest-Fryslân, Stationsbuurt. Ook zo benieuwd wat er allemaal in postcode 8601ET gebeurt? Wat waren die sirenes die ik net langs hoorde komen? Heeft mijn buurman wel een kapvergunning aangevraagd voor die boom in zijn voortuin? Is de bakker aan de overkant van mijn straat echt failliet? Vind het allemaal op OOZO.nl waar alle 112 meldingen, vergunningen, faillissementen en andere informatie over postcode 8601ET 24 uur per dag wordt bijgewerkt!
De stichting Stichting Datsja is gevestigd op Lange Veemarktstraat 7 te Sneek en is actief in de branche Overige ideële organisaties n.e.g..
Het adres van deze woning uit 1930 is Lange Veemarktstraat 10 te Sneek. Het pand heeft een oppervlakte van 242m² en heeft 7 kamers kamers waarvan 4 slaapkamers. De geschatte waarde van deze woning is € 575.000.
De vereniging Vereniging van Eigenaars Lange Veemarktstraat 10 en 11 Sneek is gevestigd op Lange Veemarktstraat 10 te Sneek en is actief in de branche Overige belangenbehartiging n.e.g..
De onderneming Tandtechnisch Lab. Teigeler is gevestigd op Lange Veemarktstraat 1a te Sneek en is actief in de branche Tandtechnische bedrijven.
De besloten vennootschap De Voordeelmarkt Sneek B.V. was gevestigd op Lange Veemarktstraat 6 te Sneek en was actief in de branche Bouwmarkten en andere winkels in bouwmaterialen algemeen assortiment.
Verleende omgevingsvergunning uitgebreid, Lange Veemarktstraat 2P en 2P 001 t/m 2P 202 te Sneek, ...
De maatschap Mts. de Boer- Waarsenburg is gevestigd op Lange Veemarktstraat 10 te Sneek en is actief in de branche Veterinaire dienstverlening.
De onderneming TTL Teigeler is gevestigd op Lange Veemarktstraat 1a te Sneek en is actief in de branche Tandtechnische bedrijven.
Dit bedrijfspand op het adres Lange Veemarktstraat 6 te Sneek is geschikt als winkelruimte. Het betreft hier bestaande bouw uit 1930. Een energielabel is niet beschikbaar. Deze winkelruimte heeft een oppervlakte van 150 m² en bestaat uit 1 bouwlaag.
De onderneming E. De Vries Timmerwerken is gevestigd op Lange Veemarktstraat 2b te Sneek en is actief in de branche Bouwtimmeren.
Ingekomen aanvraag, Sneek, Lange Veemarktstraat 6 het plaatsen van nieuwe handelsreclame
Op 25 september 2019 om 07:59 is de brandweer met gepaste spoed uitgereden naar Lange Veemarktstraat te Sneek....
Verleende evenementenvergunning U19.005518, Lange Veemarktstraat 3 te Sneek
De vennootschap onder firma boonstra&boonstra is gevestigd op Lange Veemarktstraat 5 te Sneek en is actief in de branche Gegevensverwerking, webhosting en aanverwante activiteiten.
Verleende evenementenvergunning (u17.004392), Veemarktplein en Lange Veemarktstraat in Sneek
Meld je dan GRATIS aan voor de Oozo Alert service voor Stationsbuurt
Instellen
© 2012 - 2025 OOZO.nl - info@oozo.nl - Gegevens verwijderen? | Disclaimer | Privacy statement XS SM MD LG