Postcode 8603CG betreft de straat Iepenlaan in Súdwest-Fryslân, Bomenbuurt. Ook zo benieuwd wat er allemaal in postcode 8603CG gebeurt? Wat waren die sirenes die ik net langs hoorde komen? Heeft mijn buurman wel een kapvergunning aangevraagd voor die boom in zijn voortuin? Is de bakker aan de overkant van mijn straat echt failliet? Vind het allemaal op OOZO.nl waar alle 112 meldingen, vergunningen, faillissementen en andere informatie over postcode 8603CG 24 uur per dag wordt bijgewerkt!
De onderneming Motorservicesneek is gevestigd op Iepenlaan 14 te Sneek en is actief in de branche Detailhandel in en reparatie van motorfietsen en onderdelen daarvan.
De onderneming Your Company is gevestigd op Iepenlaan 44 te Sneek en is actief in de branche Uitleenbureaus.
De onderneming Beschermd Beleggen is gevestigd op Iepenlaan 18 te Sneek en is actief in de branche Studiebegeleiding, vorming en onderwijs n.e.g..
Het adres van deze woning uit 1910 is Iepenlaan 30 te Sneek. Het pand heeft een oppervlakte van 70m² en een perceeloppervlakte van 103m² en heeft 3 kamers kamers waarvan 2 slaapkamers. De geschatte waarde van deze woning is € 225.000.
Het adres van deze woning uit 1911 is Iepenlaan 16 te Sneek. Het pand heeft een oppervlakte van 66m² en een perceeloppervlakte van 110m² en heeft 2 kamers kamers waarvan 1 slaapkamers. De geschatte waarde van deze woning is € 225.000.
De onderneming Prio1 Medical & Safety Training is gevestigd op Iepenlaan 16 te Sneek en is actief in de branche Bedrijfsopleiding en -training.
De vennootschap onder firma Fabe tattoo is gevestigd op Iepenlaan 42 te Sneek en is actief in de branche Overige dienstverlening n.e.g..
De onderneming K. Nanninga was gevestigd op Iepenlaan 44 te Sneek en was actief in de branche Arbeidsbemiddeling.
De onderneming Voetbal Talenten School Friesland is gevestigd op Iepenlaan 14 te Sneek en is actief in de branche Overig sport- en recreatieonderwijs.
De onderneming Rob van Munster Foodcoach is gevestigd op Iepenlaan 34 te Sneek en is actief in de branche Eventcatering.
Het adres van deze woning is Iepenlaan 40 te Sneek. Het pand heeft een oppervlakte van 87m² en een perceeloppervlakte van 117m² en heeft 7 kamers kamers waarvan 3 slaapkamers. De geschatte waarde van deze woning is € 169.500.
Op 28 oktober 2017 om 19:24 is de brandweer uitgereden naar Iepenlaan 44 te Sneek....
Op 28 oktober 2017 om 19:25 is de brandweer uitgereden naar Iepenlaan 44 te Sneek....
Op 28 oktober 2017 om 19:22 is de brandweer met grote spoed uitgereden naar Iepenlaan 44 te Sneek....
Het adres van deze woning uit 1939 is Iepenlaan 44 te Sneek. Het pand heeft een oppervlakte van 170m² en een perceeloppervlakte van 393m² en heeft 7 kamers kamers waarvan 6 slaapkamers. De geschatte waarde van deze woning is € 559.000.
Meld je dan GRATIS aan voor de Oozo Alert service voor Bomenbuurt
Instellen
© 2012 - 2025 OOZO.nl - info@oozo.nl - Gegevens verwijderen? | Disclaimer | Privacy statement XS SM MD LG