Postcode 8603GE betreft de straat Jacobshof in Súdwest-Fryslân, Loënga. Ook zo benieuwd wat er allemaal in postcode 8603GE gebeurt? Wat waren die sirenes die ik net langs hoorde komen? Heeft mijn buurman wel een kapvergunning aangevraagd voor die boom in zijn voortuin? Is de bakker aan de overkant van mijn straat echt failliet? Vind het allemaal op OOZO.nl waar alle 112 meldingen, vergunningen, faillissementen en andere informatie over postcode 8603GE 24 uur per dag wordt bijgewerkt!
Het adres van deze woning uit 2018 is Jacobshof 9 te Sneek. Het pand heeft een oppervlakte van 180m² en een perceeloppervlakte van 375m² en heeft 6 kamers kamers waarvan 4 slaapkamers. De geschatte waarde van deze woning is € 749.000.
De onderneming Studio0515 is gevestigd op Hoogend 28A te Sneek en is actief in de branche Public relationsbureaus.
De onderneming Tofu L.M. is gevestigd op Jacobshof 5 te Sneek en is actief in de branche Overige zakelijke dienstverlening n.e.g..
De onderneming Fab company is gevestigd op Jacobshof 8 te Sneek en is actief in de branche Detailhandel via postorder en internet.
Het adres van deze woning uit 2018 is Jacobshof 12 te SNEEK. Het pand heeft een oppervlakte van 169m² en een perceeloppervlakte van 356m² en heeft 6 kamers kamers waarvan 5 slaapkamers. De geschatte waarde van deze woning is € 550.000.
Ingekomen aanvraag, Sneek, Jacobshof 14 het plaatsen van een kelder onder aanbouw
Ingekomen aanvraag, Sneek, Jacobshof 14 het aanbouwen van een berging aan de bestaande woning
Ingekomen aanvraag, Sneek, Jacobshof 14 het plaatsen van een overkapping
Verleende omgevingsvergunning regulier, Sneek, Jacobshof 14 het plaatsen van een overkapping
Verleende omgevingsvergunning regulier, Sneek, Jacobshof 6 het bouwen van een woning
Ingekomen aanvraag, Sneek, Jacobshof nabij 5 het bouwen van een woning
Melding Besluit lozen buiten inrichtingen, Sneek, Jacobshof 7 het aanleggen van een gesloten bode...
Het adres van deze woning uit 2018 is Jacobshof 2 te Sneek. Het pand heeft een oppervlakte van 147m² en heeft 6 kamers kamers waarvan 3 slaapkamers. De geschatte waarde van deze woning is € 327.000.
Verleende omgevingsvergunning regulier, Sneek, tussen Ype Johannesstraat en Noardwei het bouwen ...
Meld je dan GRATIS aan voor de Oozo Alert service voor Loënga
Instellen
© 2012 - 2025 OOZO.nl - info@oozo.nl - Gegevens verwijderen? | Disclaimer | Privacy statement XS SM MD LG