Postcode 8606BG betreft de straat Amaliastraat in Súdwest-Fryslân, Sperkhem en industrieterrein Houkesloot. Ook zo benieuwd wat er allemaal in postcode 8606BG gebeurt? Wat waren die sirenes die ik net langs hoorde komen? Heeft mijn buurman wel een kapvergunning aangevraagd voor die boom in zijn voortuin? Is de bakker aan de overkant van mijn straat echt failliet? Vind het allemaal op OOZO.nl waar alle 112 meldingen, vergunningen, faillissementen en andere informatie over postcode 8606BG 24 uur per dag wordt bijgewerkt!
Het adres van deze woning uit 2005 is Amaliastraat 4 te Sneek. Het pand heeft een oppervlakte van 123m² en een perceeloppervlakte van 238m² en heeft 6 kamers kamers waarvan 5 slaapkamers. De geschatte waarde van deze woning is € 325.000.
Het adres van deze woning uit 2005 is Amaliastraat 18 te Sneek. Het pand heeft een oppervlakte van 133m² en een perceeloppervlakte van 326m² en heeft 5 kamers kamers waarvan 3 slaapkamers. De geschatte waarde van deze woning is € 325.000.
De vereniging Beheervereniging Bedrijfsverzamelgebouw "Sneeker Poort II" te Sneek is gevestigd op Amaliastraat 20 te Sneek en is actief in de branche Overige belangenbehartiging n.e.g..
De onderneming nico-projectmanagement is gevestigd op Amaliastraat 6 te SNEEK en is actief in de branche Organisatie-adviesbureaus.
De onderneming Studio Jenny is gevestigd op Amaliastraat 26 te Sneek en is actief in de branche Haar- en schoonheidsverzorging.
De onderneming IJzervlechtbedrijf JWS is gevestigd op Amaliastraat 10 te Sneek en is actief in de branche Overige gespecialiseerde werkzaamheden in de bouw.
De onderneming Autorijschool Marcel Wolthuizen is gevestigd op Amaliastraat 20 te Sneek en is actief in de branche Auto- en motorrijscholen.
Meld je dan GRATIS aan voor de Oozo Alert service voor Sperkhem en industrieterrein Houkesloot
Instellen
© 2012 - 2025 OOZO.nl - info@oozo.nl - Gegevens verwijderen? | Disclaimer | Privacy statement XS SM MD LG