Postcode 8607JK betreft de straat Lemmerweg in Súdwest-Fryslân, Duinterpen. Ook zo benieuwd wat er allemaal in postcode 8607JK gebeurt? Wat waren die sirenes die ik net langs hoorde komen? Heeft mijn buurman wel een kapvergunning aangevraagd voor die boom in zijn voortuin? Is de bakker aan de overkant van mijn straat echt failliet? Vind het allemaal op OOZO.nl waar alle 112 meldingen, vergunningen, faillissementen en andere informatie over postcode 8607JK 24 uur per dag wordt bijgewerkt!
De besloten vennootschap A.D. Dijkstra Holding B.V. is gevestigd op Lemmerweg 78 te Sneek en is actief in de branche Financiële holdings.
De maatschap Maatschap Leijenaar is gevestigd op Lemmerweg 86 te Sneek en is actief in de branche Vervaardiging van kleding van leer.
Verleende omgevingsvergunning regulier, Sneek, Lemmerweg 84 1 het vernieuwen van de kap van de bo...
Ingekomen aanvraag, Sneek, Lemmerweg 84 1 het vernieuwen van de kap van de boerderij
Ingekomen aanvraag, Sneek, Lemmerweg 84 1 het vernieuwen van de kap
Op 31 maart 2018 om 21:16 is de brandweer met gepaste spoed uitgereden naar Lemmerweg 86 te Sneek....
Melding Activiteitenbesluit, Sneek, Lemmerweg 84 het vergroten van de veestapel
Melding Activiteitenbesluit, Sneek, Lemmerweg 84 het vervangen van de bestaande mestsilo
Ontvangen van: Maatschap J.M. & A. Dijkstra een aanvraag om een vergunning op grond van de Natuur...
Ontvangen van: De heer A. Abma een aanvraag om een vergunning op grond van de Natuurbeschermingsw...
Op 26 mei 2015 om 11:00 is de brandweer met grote spoed uitgereden naar Lemmerweg 80 te Sneek....
Ingekomen aanvraag, Sneek, Lemmerweg 84
Op 11 april 2015 om 18:07 is de brandweer met grote spoed uitgereden naar Lemmerweg 86 te Sneek....
Op 11 april 2015 om 18:02 is de brandweer met grote spoed uitgereden naar Lemmerweg 86 te Sneek....
Meld je dan GRATIS aan voor de Oozo Alert service voor Duinterpen
Instellen
© 2012 - 2025 OOZO.nl - info@oozo.nl - Gegevens verwijderen? | Disclaimer | Privacy statement XS SM MD LG